жирної догляду за шкірою

Щоб почати обговорення на жирній догляду за шкірою, дуже важливо, щоб спочатку зрозуміти причину за жирною шкірою. Простіше кажучи, жирної шкіри є результатом надмірної продукції шкірного сала (масляниста речовина, яка природним чином виробляється шкіри). Як відомо всім, надлишок все погано, тому надмірне шкірного сала теж погано. Це призводить до засмічення пор шкіри, що призводить до накопичення мертвих клітин і, отже, утворення прищів / вугрів. Крім того, жирна шкіра псує вашу зовнішність теж. Отже, «жирної догляду за шкірою так само важливо, як” догляд за шкірою “для інших типів шкіри.

Основна мета ‘жирної догляду за шкірою’ є видалення надмірного шкірного сала або масла з поверхні шкіри. Однак, жирної процедур по догляду за шкірою не повинно призводити до повного видалення нафти. “Жирна догляд за шкірою ‘починається з використанням миючого засобу. Однак, не всі чистячі засоби буде працювати. Вам потрібно миючий засіб, який містить саліцилову кислоту, тобто бета-гідрокси кислоти, яка уповільнює швидкість вироблення шкірного сала. Очищає слід робити два рази на день (а тим більше в жарких і вологих умовах).

Велика частина жирних продуктів по догляду за шкірою масла, однак, це завжди добре, щоб перевірити склад продукту, перш ніж ви дійсно купуєте його. Це особливо важливо, якщо продукт помічені як “підходить для всіх типів шкіри”, а не “маслянистий продукт по догляду за шкірою. “Жирна догляд за шкірою ‘також залежить від ступеня жирності, якщо ви не дуже жирної, так що деякі з цих” підходить для all’ типу продукції може бути робота для вас теж. Для дуже жирної шкіри, тільки жирних продуктів догляду за шкірою підходять. Ваша жирна щоденного догляду за шкірою може включати в себе спиртовій основі тонера (для дуже жирної шкіри). Це може бути другий крок у вашій жирної тобто рутині догляду за шкірою відразу після чищення. Однак надмірне тонування може завдати шкоди вашій шкірі.

Наступним кроком у вашій жирної щоденного догляду за шкірою може бути м’яким зволожуючим кремом. Знову ж, ступінь жирності ваша шкіра буде визначити, чи потрібно включити це у вашій жирної щоденного догляду за шкірою. Якщо ви вирішите включити зволожувач, обов’язково використовуйте той, який без масла, воску і ліпідів безкоштовно.
Ви також можете використовувати глиняна маска (скажімо, раз на тиждень) у вигляді маслянистої заходом догляду за шкірою.

Що стосується жирних продуктів догляду за шкірою йдете, ви, можливо, доведеться спробувати декілька, перш ніж ви приїдете в той, який дійсно підходить для вашої шкіри.

У разі, якщо ці заходи не дають вам бажаного результату, проконсультуватися з хорошим дерматологом за порадою. Він міг наказати сильніше жирної догляду за шкірою, як вітамін А креми, ретиноїди, сірки і т.д. креми, які можуть допомогти в боротьбі з проблемами жирної шкіри.

Copyright http://www.ultimate-cosmetics.com