дізнатися все про натуральних продуктів по догляду за шкірою

Це не дивно, що одним з найбільших ринків у світі здоров’я та краси омолоджуючі продукти по догляду за шкірою, скорочення видимих ​​ознак старіння є метою для багатьох людей, як вони стають старше, і чому б і ні? Це досягається в косметичних виробів, сприяючи зростанню сполучної тканини за допомогою білка колагену, який є найбільш поширеним в шкірі всіх тварин, двадцять п’ять відсотків білка шкіри є колаген. Більшість продуктів проти старіння (колаген включені) потрапляють в категорію природних повсякденних продуктах всі ми використовуємо, ця група називається антиоксиданти, які природні хімічні речовини, міститься в багатьох продуктах і нашому тілі.

Ймовірно, найбільш відомим з цих антиоксидантів не є вітамін С, хоча ніхто дійсно не знає, скільки ми повинні їсти кожен день. На жаль, всі процедури по догляду за шкірою, які використовують вітамін С є проблема атмосферного окислення, щоб боротися з як тільки продукт піддається впливу повітря.

Більш стабільні процедури по догляду за шкірою в даний час доступні, які майже так само ефективно і насправді коштують дешевше у виготовленні. Ці нові антиоксидантні продукти не так добре, як вітамін С, хоча інші природні сполуки, вітамін Е і ліпоєва кислота може домогтися того ж ефекту.

Виявлені в крові людини, вітамін Е не тільки антиоксидантним, але призначені для підвищення опірності імунної системи на хворобу, він був пов’язаний з опором ряду умов, включаючи деякі види раку. Ліпоєва кислота міститься в кожній клітині людини і допомагає забезпечити енергію, вона також може допомогти зменшити і відновити процес старіння шкіри.

Phytochemicals утворюють іншу категорію омолоджуючі продукти догляду за шкірою, які є спеціальними хімічними речовинами, які витягуються з рослин з різними, які використовуються для догляду за шкірою сьогодні. Додатковою перевагою цих фітохімічних є їх здатність запобігти розвитку деяких видів раку; прикладами є:

Рак, що вражає простати
рак молочної залози
Рак кишечника

Ці три типи раку, також стають глобальною проблемою.

Деякі вітаміни, як В5, В6 і В12 також використовуються для захисту від старіння по догляду за шкірою. Області омолоджуючі продукти по догляду за шкірою величезний і вимагає набагато більше досліджень. Існує ніяких сумнівів, що, що було вивчено досі є лише невеликою частиною головоломки, більш довгострокових ефективних методів в кінцевому підсумку буде встановлено, скасувати або уповільнити процеси старіння.

Там можуть бути ще існує безліч проблем, щоб подолати, але з часом вчені вважають, що вони досягнуть успіху у виробництво більш ефективних анти-старіння по догляду за шкірою, які є менш дорогими і доступними для більшої кількості людей. Людина ніколи не повинен приймати, що всі науки розробляє щодо догляду за шкірою і проти старіння завжди буде найкращим із світів штучних продуктів ніколи не може замінити ті, які доступні природно! Регулярний сон, фізичні вправи, гарне здорове харчування і менше стресу все сприятиме зменшенню ознак старіння, наприклад!