гелеві нігті – найпоширеніші захворювання нігтів і розладів

Нігті складається з кератину, того ж білок, що міститься в нашій шкірі і волоссі. Здорові нігті свідчать про хороше здоров’я і рівномірно забарвлені і гладкою, щоб виглядати і відчувати себе на. З іншого боку, погано знебарвлені нігті, різноманітні росту нігтів вказують нігтів захворювань і розладів. Клінічний термін для нігтів захворювання і потворність Onychosis і відрізняється від шкірних захворювань і вимагає уваги лікаря або дерматолога і не те, що технік спа нігтя. Гвоздь хвороби можуть бути визначені через тонкі зміни в структурі нігтів і здоров’я.

Нездоровий утворень нігтів, як хребти, в нічних клубах, доглядаючи, незвичайна товщина, тонкість нігтів, зміна кольору нігтьового ложа всі пов’язані з певними видами недоліки тіла і дієти, і не відображають багатьох захворювань, як серце, легені, нирки та печінку. Важливо, щоб ви виявлення та лікування цих проблем на початку, щоб уникнути проблем зі здоров’ям.

Деякі поширені захворювання нігтів є:

Псоріатичний нігтів – характеризується шорсткою нігті, пошкоджені нігтьового ложа, безбарвні червонувато-коричневі нігті, це умова зачіпає більшість з тих, у кого вже є псоріаз стан шкіри. Гвоздь може іноді також відокремилися від нігтьового ложа. Набряк і почервоніння нігтів є звичайним явищем. Ця умова потрібна увага дерматолога і цвях технологій не повинні намагатися лікувати клієнта нігті самостійно.

Пароніхії – інфекція нігтьового валика яка відбувається, коли є розриви в проксимальної або бічній складкою нігтя. Це викликає бактерій і грибків, щоб увійти в складках і причин почервоніння, набряк і біль. Цей стан виникає в основному у людей, які більш схильні води і дуже заразний.

Pseudomonas – бактеріальна інфекція між пластиною нігтя і нігтьового ложа Pseudomonas живуть у вологих місцях і свідченням того, що інфекція поширилася глибока вона викликає зміну кольору на нігтях. Крайні інфекції також може призвести до нігтьової пластини, щоб відокремитися від нігтьового ложа.

Оперізуючий нігтик – також відомий як стригучий лишай нігтів є грибкова інфекція і робить нігті товсті і деформовані викликають можливі поломки нігтьової пластини.

Onycholysis – де оголеною частини нігтьового послаблюється починаючи від вільного краю триває до лунула. Це може бути викликано алергічної реакції на цвях продуктів, грибків, травми або в якості побічного ефекту лікарських препаратів.

Onychatrophobia – це стан, коли цвях стає малим, втрачає свій блиск або може також пролити в цілому.

Onychogryposis – це потовщення нігтя, який може бути спадковою або внаслідок нехтування прибити гігієни. Ця умова також відомий як баранів роги нігтів.

Onychauxis – це стан, з дуже товстими нігтьової пластини викликано через внутрішні проблеми.

Onychorrhexis – стан, який характеризується вертикальної розкол чи гребені на нігті. Зазвичай успадковується, ця умова може бути також придбано у використанні сильних миючих і чистячих засобів. Нігтя зазвичай можна відремонтувати через процедури.

Koilonchia – це результат дефіциту заліза і нігтів з’являється дуже тонка і кривих вгору.
Onychoptosis – періодичне пролиття нігті частково або повністю ця умова може бути викликане травмою, побічним ефектом препаратів, стрес, лихоманка або в результаті таких захворювань, як сифіліс.

Onychophosis – це зростання епітелію товстої тканини на нігтях.

Onychomadesis – це відпадання нігтів з дна в результаті або хіміотерапію, травми або навіть тривалої хвороби. Ніготь росте назад, як тільки хворобу вилікувати.

Subungual гематома – це збір крові під нігтями через травму або травми. Оскільки ця умова є дуже болючим крові часто випущений зробити отвір в нігті.

Птерігіум – це формування шкіри на нігтьову пластину і, як правило, в результаті деяких хірургічних процедур, завдяки яким рубцевої тканини утворює на нігті. Це можуть бути видалені лікарем.

Melanonychia – також відомий як цвях молі формуються у вигляді темних плям на нігтьової матриці.

Petrygium Інверсум нігтик – де живої тканини прикріплений до нижньої частини нігтя. Ця умова може бути спадковим або результат обробки цвяха аксесуара. Ніколи не намагайтеся видалити цю тканину на свій розсуд, це може призвести до кровотоку.

Спадкова артроостеооніходісплазія – це генетичне порушення, яке характеризується скелетної деформації і нігтів. Це зазвичай відбувається в 2 з кожних 100 000 чоловік і передаються в АВО крові.

Інші порушення, як цвях lunulae зміни, зміни в маркування і колір, знебарвлення нігтьового ложа, зміни темпу зростання всі повинні бути вивчені уважно лікарем як вони заявили про різних розладів організму. Виявлені рано, вони можуть бути використані, щоб дати вам профілактичної медицини та лікування будь-якої хвороби, які ви, перш ніж вони вийшли з-під контролю.