Як позбутися від зморшок під очима – усунути зморшки під очима

Ви абсолютно праві для занепокоєння про те, як позбавитися від зморшок під очима, тому що вони є першими ознаками старіння шкіри. Дуже дрібні зморшки у вас є, що може бути не дуже помітні тільки поки, безумовно, стане гірше і перетворитися на ворону ногам більш помітні, якщо не лікувати на ранніх стадіях.

Те ж саме вірно для темних мішків або кіл під очима або навколо нього. Це тому, що шкіра навколо очей дуже тонка і одна з найбільш чутливих клітин шкіри в наших тілах. Це робить очі дуже уразливі до пошкоджень для різних або причин.

зморшки під очима причини

Однією з основних причин зморшок мімічних рухах, що ми робимо на регулярній основі, такі як сміятися, посміхаючись жмуритися, хмуритися і борознити брів. Хоча ніякого медичного експерта не радив би вам перестати посміхатися чи сміятися, ви повинні обов’язково мінімізувати хмурячись, мружачись і борознити ваші брови.

Поряд з цим, екологічні чинники, такі, як занадто багато впливу сонця, диму та інших забруднюючих речовин також може викликати зморшки під очима. Яскраве сонце, звичайно, викликає занадто багато мружачись бо боляче очам. Крім того, занадто багато на сонці висушує шкіру і вік його більш швидко.

Дим і інші забруднюючі речовини можуть викликати ще більший збиток, тому що вони містять вільні радикали, які викликають пошкодження шкіри. Курці більш схильні до зморшок під очима, але дії пасивного куріння і забруднення навколишнього середовища також викликають безперервний збиток шкірі.

Деякі пошкодження шкіри навколо очей також може мати конкретні причини, такі як опухлі очі, які викликані поганий дренаж рідини, яка змушує рідину нарощувати. Або генетика може бути головним винуватцем ваших зморшок під очима і тіні.

Крім того, погані звички, такі як тертя очей, неналежне використання макіяжу очей, не пити достатньо води, не отримують достатньо сну і фізичних вправ також може викликати пошкодження в шкірі області.

Хоча ніщо не може бути зроблено про генетику, багато можна зробити, щоб запобігти подальшому пошкодження. Наприклад, ви повинні мати на увазі, що тертя очима синці клітини навколо очей, в результаті чого темні кола.

Відсутність гідратації, сон і фізичні вправи будуть приводити до погіршення еластичності шкіри і зневоднення, яке сприяє все зморшки. Хоча старіння природно знижує еластичність шкіри з колагену і еластину втрати, це може бути прискорений, нездоровий спосіб життя.

З іншого боку, старіння шкіри можна уповільнити, вибираючи добре харчуватися, добре виспалися і регулярно займатися спортом.

запобігання зморшок під очима

На щастя, є багато хороших варіантів лікування під очима зморшки, мішки під очима і опухлі шкіри. Але, перш ніж навіть почати думати про лікування, зосередитися на профілактиці, щоб зупинити поточні ушкодження.

Як вже обговорювалося раніше, отримують достатньо сну є одним з найбільш важливих факторів для запобігання зморшок.

Крім цього, ви також повинні працювати, щоб обмежити вплив забруднення навколишнього середовища. Так як це не завжди можливо, переконайтеся, що у вас є засоби захисту очей, коли ви дійсно наважуєтеся. Переконайтеся, що ви носите темні окуляри для захисту від примружитися і поставити на хороший крем для очей з захисту від сонця.

Не тріть очі, приділяючи особливу увагу для видалення макіяжу з очей м’яко і переключитися на гіпоалергенних продуктів, які не викликають свербіж або роздратування.

Переконайтеся, що ви добре зволоженою, пити щонайменше вісім склянок води в день. Спати з зволожувачем також допомагає, якщо ваша шкіра природно сухою.

Виберіть, щоб харчуватися здоровою шляхом включення фруктів і овочів у вашому раціоні. Це дуже високі антиоксидантами і допоможе вашому організму боротися з вільними радикалами всередині і зовні.

природних методів лікування для очей зморшок

Крім профілактики, є також багато природних домашніх засобів, які можуть допомогти в боротьбі з оку пошкодження шкіри. Вони включають в себе наступне:

• Вітамін Е – давно відомо, боротися старіння шкіри, вітамін Е є потужним партнером у мінімізації існуючих зморшок і запобігання нових формувань. Видавите невелика кількість з капсули і звернутися безпосередньо під очима перед сном.
• Кокосове масло – дуже зволожує, щоденних застосувань в області очей викличе видимі результати в лише тиждень.
• Олія виноградних кісточок – особливо ефективна для ремонту пошкодження шкіри через її живильними і зволожуючими властивостями. Зберігає шкіру зволоженою і містить проантоцианидина, потужні антиоксиданти, які допомагають звернути назад збиток шкірі. Нанесіть трохи в очі є протягом дня.
• Огірки – давно відомо, щоб мати можливість, щоб заспокоїти роздратовану шкіру. Нарізати тонко і використовувати як компрес холодним поглядом, щоб розслабитися тканин, оточуючих очей.
• Авокадо – багаті природні масла, авокадо також відмінний зволожуючий крем, який працює для заохочення шкірі виробляти більше власної нафти, щоб зволожити шкіру просушити.
• Кетамін – ще один чудовий зволожуючий крем, декілька крапель можна застосовувати під очима після очищення перед сном, щоб допомогти зберегти шкіру еластичною.
• Спіруліна – було встановлено, зменшити шрами і тонких ліній.
• Кульбаба – корисно для детоксикації шкіри і гідратації

Варіанти хімічної та медичної допомоги

Крім природних домашніх засобів, є також кілька хімічних і медичних методів лікування для позбавлення від зморшок під очима швидко і ефективно.

Найпростішим варіантом було б використання вітаміну А на основі актуальних ретиноїди. Вони були, як відомо, дуже ефективні в лікуванні зморшок, тому що вони підвищують вироблення колагену і оновлення клітин збільшиться значно, що сприяє оновленню клітин.

Для досить дрібна зморшки, алмазні microdermaabrasion також швидкий і ефективний спосіб зменшити зморшки під очима, обережно видаливши верхній шар шкіри.

Для більш глибоких зморшок, ботокс є гарною альтернативою. Ботокс лікування складається з нейротоксину ін’єкції кожні 3 до 4 місяців. Це швидко, дуже ефективні і безпечні при виконанні професійного.

Якщо ви турбуєтеся про ризики для здоров’я Ботокс лікування, шкірний наповнювач може бути введений замість або неабляціонное лазера в лікуванні очей використовували. Це хороший варіант для зморшок під очима, тому що лазер досить м’який, щоб використовувати навколо чутливої ​​області очей, але є досить ефективним у підвищенні рівня колагену.

Для серйозних ушкоджень під очима, нижню повіку хірургія пропонує ефективні рішення і постійне рішення, хоча є ризики, як і будь-які інші хірургічні процедури.

Доброю новиною є те, що вам не потрібно страждати від непривабливих опухлі очі, мішки під очима або під очима зморшки. Існує цілий ряд варіантів від профілактики до природних домашніх засобів, кремів очі, і цілий ряд медичних варіантів.

Хто шукає інформацію про те, як позбавитися від зморшок під очима, безсумнівно, буде звільнене в Відомо, що існує є готовий рельєф під очима зморшки та інші під оком ушкодження.

Якщо ви серйозно ставитеся до навчання, як запобігти під очима зморшки … Якщо ви хочете дізнатися кращі поради, рекомендації та лікування, які допоможуть вам впоратися з вашою проблемою, то ви знайшли потрібну людину. Я зроблю запобігання зморшок під очима легким і приємним для вас … І не нудно!

По-перше, натисніть на посилання нижче, щоб отримати потужну допомогу вам доведеться мати справу з вашою проблемою зараз. Це допоможе вам негайну активну допомогу вам зараз потрібно.

По-друге, подивіться навколо моєму сайті, існує цілий ряд інших ресурсів, щоб допомогти, у тому числі знову відкритих процедур, природні рішення і консультації, а також зроби сам планів дій, якщо ви віддаєте перевагу просто знати, як.

По-третє, з моїх порад ви можете усунути і зменшити зморшки під очима, повертаючи вам зморшок вільної шкіри, і отримати собі назад у впевненості, в той час як отримання доступу до енергії наповнили яскравими життя, яку ви заслуговуєте. Ви чули все це раніше … Я зрозумів. Але ми допомогли врятувати мільйони вже, і знаю всі «хитрощі», в книгу, щоб допомогти вам почувати себе краще, природно.

По-четверте, немає четвертим. Просто насолоджуйтеся ресурсів ми склали на вашу користь, вжити заходів, і використовувати ваші подвоєною енергією чого хочеш! Якщо ви не можете знайти рішення вашої проблеми прямо зараз … Я був би здивований, дивно!