Як доглядати за чутливою шкірою

Шкіри людини можна розділити на п’ять категорій: нормальної, сухої, жирної, чутливої ​​та комбінованої шкіри. Кожен з цих типів шкіри вимагає різної кількості допомоги, але в п’ятірці, чутливий тип шкіри вважається самим тендітним тип, який потребує додаткової допомоги. Шкіра, яка, AOS чутливої ​​схильної до запалення і легко дратується. Якщо у вас чутлива шкіра типу, ви повинні знайти правильні продукти і методи лікування, щоб уникнути проблем.

Одна з поширених помилок людей, які мають чутливий тип шкіри з використанням регулярних мила тіло вмиватися. Проблема з регулярним мило є те, що він може містити лужні що позбавляє шкіру вологи, що призводить до сухості шкіри. Сухість є однією з причин чутливої ​​шкіри, оскільки вона може викликати поверхневі тріщини в шкірі, AOS поверхні. У міру можливості уникати використання будь-якої особи просто продукт, але замість цього, інвестувати в якість зволожуючий крем, який, AOS призначена тільки для чутливих типів шкіри.

При зберіганні продуктів по догляду за шкірою, не забудьте зберегти їх в місце, яке, AOS охолодити особливо в дні, коли сонце завжди висока. У теплу пору року, як літо, циркуляція крові може збільшитися, що робить вашу шкіру, щоб стати більш чутливою. Одне з найкращих місць, щоб зберегти вашу красу і зволожуючих кремів є холодильник, де вони можуть бути холодними. Коли холодні вершки стосується вашої шкіри, це може викликати кровоносні судини стискатися, зменшуючи приплив крові, що призводить до зменшення набряку і почервоніння шкіри.

Чутлива шкіра дуже тендітна і легко може дратувати не той продукт. При виборі товарів по догляду за шкірою, перевірте, щоб дізнатися, чи містять вони алкоголь, альфа-ліпоєва кислота, натрію і абрикосових кісточок. Якщо вони це зроблять, Дону, АОТ забрати їх, як ці інгредієнти суворою і може викликати роздратування шкіри або залишити його сухим. Замість цього зверніть увагу на продукти, які містять інгредієнти, які ніжні до шкіри, такі як білий чай і ромашки.

Ви повинні бути дуже обережні при переході на обличчі особливо якщо ваша шкіра чутлива. Поговоріть зі своїм естетик і сказати їй бути дуже ніжним на вас. Наскільки це можливо, ніколи не йдуть для мікродермабразії. Така процедура може бути дуже жорстким і може пошкодити шкіру, AOS захисний бар’єр і піддавати шкіру до пошкоджень. Мета процедури для ніжної, як замість очищення та зволоження, щоб запобігти шкіру від дратуючись.

Чутлива шкіра потребує особливого догляду і уваги, але за умови, що ви знаєте секрет догляду за це правильний шлях, такі як використання ніжного догляду за шкірою і лікування, ваша шкіра може відчувати менше запалення і набряк.