Лазерна шліфовка шкіри спеціалізується для афро-американських шкіри

Лазерна шліфовка шкіри пройшла довгий шлях за останні роки. Технічний прогрес зробив можливим для людей всіх типів шкіри, щоб отримати користь від лікування лазерна шліфовка. У минулому, люди із засмагою або темний тон буде страждати від опіків і надмірного пілінгу під час лазерного омолодження шкіри. Тепер, косметичні хірурги розробили нові технології, спеціально розроблені для афро-американців і тих, хто з глибокою тонів.

Різні люди мають різні тони шкіри, текстура і чутливість. Що працює для справедливої ​​шкірою молода жінка матиме різний вплив на когось старше з більше меланіну. Деякі типи шкіри, також схильні до різних проблем. Темні мають велику тенденцію до розвитку келоїдних рубців і пігментації шкіри створює деякі труднощі при лазерній обробці. На щастя, для більшості проблем, наявність процедур, які забезпечують видимий результат.

Одна з найбільших проблем, які виникають з більш темними тонами є видалення акне і екземи рубців, зберігаючи рівний тон шкіри. Рубці від цих проблем часто здається більш темним, ніж природна забарвлення шкіри. Мета лазерне видалення є поєднання цих знаків як можна більш гладко з природним пігментом. Так, лазери полегшити цільової області, важливо, щоб шукати кваліфікований фахівець, який має досвід у лікуванні афроамериканців. Можна успішно полегшити рубцювання змішати з більш тон, але також можливо, що велика частина пігменту отримує знижується, що робить його виділятися ще більше. Якщо ви не впевнені про процедуру, ви можете також піти в будинок і кілька плям випробувані перед вчиненням повного лікування. Ви можете спробувати лазер на слабкий, що покриваються області вашого тіла і судді, якщо результати будуть до ваших стандартів.

Лазерна епіляція є ще однією областю, яка бачила останні розвитку, розроблені спеціально для афро-американців. Раніше було часто припускають, що тільки ті, з темним волоссям і світлим тоном були хорошими кандидатами для процедури. Тепер, з розвитком нових лазерних технологій, майже будь з будь-яким тоном і типом волосся можуть отримати користь з лікування. Рідко можна знайти будь-які залишкові рубці і більшість людей задоволені результатами. Це звичайно займає кілька сеансів, залежно від вашої шкіри і тип волосся. Ви, як очікується, щоб піти, принаймні три рази протягом декількох місяців.

Пілінги і мікро дермабразія два неінвазивних методів лікування, які можуть поліпшити зовнішній вигляд шкіри, коли вони виконуються знає фахівець. Деякі кислоти, використовувані в пілінги можуть завдати шкоди шкірі темні пігментовані. Мікродермабразія також можете залишити глибокі сліди. Обидва можуть бути надто грубою з афро-американської шкіри, якщо зроблено неправильно. Тим не менше, існують методи, які можуть бути використані, щоб допомогти вашій шкірі, а не завдаючи шкоди його. Все залежить від досвіду естетик.

Найкраще, щоб досліджувати техніку або косметичного хірурга, який спеціалізується з унікальними властивостями засмага або афро-американської шкіри. Вони будуть в змозі судити, що процедури будуть найбільш безпечним і ефективним для цього конкретного випадку.