Як уникнути старіння шкіри

Які образи приходять на розум, почувши слово “старий”? Може бути, буде думати про людину, яка має біле волосся, має труднощі при ходьбі або слуху, а хтось з зморшкуватою шкірою. Бути старим як правило, має негативні конотації, і деякі, якщо не більшість, люди навіть бояться старості. Це може бути причиною, чому протягом століть, люди так довго шукали, що одне рішення у відпочинку або шукає молодих.

У стародавні часи, люди використовували лікарські рослини та інші природні ресурси, щоб обробити їх проблеми зі старінням шкіри. Серед цих ресурсів алое і мед, який до цих пір використовується в даний час. Тим не менш, з різними прогрес у техніці та медицині, більш складні процедури були розроблені такі як ін’єкційні наповнювачі, ботулінічний токсин (також відомий як ботокс) і мікродермабразії. Ці нові рішення можуть змінити або уповільнити старіння шкіри швидше і більш ефективно, однак, за вищою ціною. Для тих, хто не може дозволити собі такі дорогі процедури, є ще й інші можливі методи лікування боротьби зі старінням шкіри, що можна зробити, не порушуючи банку.

Перш ніж намагатися зокрема догляд за шкірою, важливо мати хоча деякі базові знання компонентів нашої шкіри і як вона функціонує. Як було вчать у школі, Шкіра складається з двох шарів: дерми, який містить різні придатки шкіри та епідермісу, який служить в якості захисного частина від інфекцій та інших загроз. У шкірі також різні компоненти і речовини, такі як меланоцити, які викликають пігментації шкіри, колаген, який допомагає форма сполучної тканини і еластину, який відповідає за еластичність шкіри.

Знаючи різні компоненти і функції шкіри він також буде легше зрозуміти, як старіння шкіри, і що можна, можливо, причиною цього. Причини старіння шкіри можуть бути або внутрішні чи зовнішні. Внутрішні причини можуть включати генетичні фактори, що впливають на природний процес старіння шкіри. Зовнішні причини, з іншого боку, ті, що приходять з навколишнього середовища, таких як вплив сонця і вологості середовища. Було сказано, що внутрішні чинники, які викликають старіння шкіри не може бути змінений або запобігти. Часто, тільки зовнішні фактори, то в даний час розглядаються більшість методів лікування або процедур.

Що різні методи лікування або рішення можна зробити, щоб уникнути, запобігти або уповільнити старіння шкіри, не багато грошей витрачається?

1. Захищайте шкіру від надмірного впливу сонця. Якщо це можливо, уникнути або обмежити засмаги або з використанням пристроїв для засмаги і продуктів. При виконанні будь-якої діяльності, яка може зажадати багато перебування на сонці, використовувати сонцезахисні креми або сонцезахисних засобів з фактором захисту від сонця (SPF) 15 або вище. Застосувати suncreen регулярно, від 20 до 30 хвилин до виходу на сонце, і взяти до відома повторно застосувати після потіння або промиванням водою.

2. Зволожують шкіру. Однією з ознак старіння шкіри є її бути сухий. Важливо дотримуватися рекомендований споживання води 8-10 склянок на день. Також не слід використовувати продукти, які мають хімічні речовини, які можуть привести до шкіри сухий, а не обирати тих, містять зволожуючі креми. Зволожувачі шкіри повинен бути застосований після миття.

3. Дотримуйтесь, що ви їсте або п’єте. За словами медичного директора досліджень на відродження сої в Північній Кароліні, соя може допомогти створити і підтримувати колаген, який є важливим компонентом сполучної тканини, які складають шкіру. Компонент соєвого який ізофлавони сої можуть також виступати в якості антиоксидантів для захисту колаген від пошкоджень. Крім того, доцільно споживати їжу і рідини, які багаті вітамінами А, В, С і Е, які допомагають підтримувати гладкою і молодий вигляд шкіри. При бажанні, харчових добавок з такими вітаміни можуть також бути прийняті.

4. Уникайте куріння. Він сказав, що речовини в тютюн або сигарети може призвести до біохімічних змін в організмі і шкірі. На підставі ряду досліджень, проведених раніше, куріння може прискорити старіння шкіри, збільшуючи поява зморшок і в результаті чого шкіра жовтуватого кольору.

5. Уникайте повторних міміку і спальні позицій. Він сказав, що постійні чи повторювані позиціонування особою на подушці може привести до лінії і зморшки бути відображеними на шкірі. Те ж саме відбувається з повторюваним виразом обличчя, так як, коли м’язи скорочуються, щоб передати ці вирази, сформовані борозенки на шкірі. Ці лінії і зморшки, які часто спостерігаються в старіючої шкіри, можуть стати більш помітними, як людина стає старше, і його або її шкірі зменшується еластичність.

Лікування, крім згаданих вище, зокрема, ті, які не так дорого, як ті, які пропонуються в клініках, також можуть бути використані для вирішення старіння шкіри. Серед них використання лікарських рослин і природні ресурси як те, що люди зробили в стародавні часи. Тим не менш, важливо знати речовини і реакції цих матеріалів до шкіри так, щоб не вводити в оману і уникнути ускладнень. Таким чином, немає необхідності витрачати так багато, тільки щоб уникнути або запобігти старіння шкіри. Через образ життя дисциплінований спостереження і регулярних рішень вказувалося вище, профілактика передчасного старіння шкіри можуть бути вирішені. Хоча в кінцевому рахунку, людина повинна навчитися приймати, що, незважаючи на всі вжиті лікування, його шкіра буде ще віку природно. У цій ситуації немає кращого варіанту, ніж інші воліють старіти витончено.