Інформація аромат і знаменитості fashionperfume і одеколон

Кожна жінка хоче, щоб запах божественного. Але пошук правильного аромату може бути настільки ж невловимим, як пошук ідеального принца. Так, є багато риби в морі. І, звичайно, це просто триматися подалі від дешевших, менш бажано, варіанти. Але навіть коли ви обмежуєте себе високого класу матеріалу, вибір аромату є переважною.

Покупки для аромату додатково ускладнюється тим, що нюхова система швидко переповнюється. Після трьох-чотирьох ароматів, ваша здатність розрізняти аромати, ймовірно, розстріляють. І, тому що вам обов’язково треба спробувати аромат на власній шкурі (це по-різному реагують на шкіру кожної людини), ви, ймовірно, закінчилися місця, щоб бризкати це занадто!

Запах і пам’яті:

У той час як аромат відомо, для забезпечення аромату, парфумерні флакони вже давно цінуються в їх відображення гідним дизайном.

Наш нюх тісно пов’язаний з нашою здатності пам’яті. Марсель Пруст, французький письменник, передав в найдрібніших подробицях, як запах з дитинства може викликати інтенсивний і мимовільні графічної пам’яті певної події і емоційний стан.

Це має сенс, те, що ми залучили до духів і одеколону, що так чи інакше пов’язані позитивні спогади, проте абстрактно. Типи ароматів кожному з нас звертається на потрапите в одну з двох таборів: світлий і темний.

Легкий дотик

Як випливає з назви, легкі квіткові аромати, озоновий і свіжою. Вони викликають почуття чистоти та молоді, що пахне лінії висушене білизна і свіжі зростання, нещодавно рубав дрова, весняний дощ і новонароджених.

Навіть в стерильному середовищі, що більшість сучасних будинків і офісів уособлюють, існує прагнення до аромату, що заклинання “чистий”, але ще додає трохи тепла нашим анонімним околиці. Світло ароматів виконати це завдання з тонкістю і стилем. Їх власники є живими і грайливими, але вони не сприймають себе занадто серйозно.

Але хоча ці аромати Знижка конструктор легкі, вони не обов’язково ООН-комплексу: букет може бути сумішшю багатьох квіткових ароматів, з тире фрукти, цитрусові, води або «зелений» відзначає такі як трави і трави, яка буде розвиватися -різному на кожного користувача.

трохи на темній стороні

На іншому кінці земної кулі, є темно ароматів. Темний аромати не є природним вибором більшості дівчаток: Вони піщане, чіпкі, брудні і повні глибини. Вони пахнуть старі книги, зношеної шкіри, мокрій землі і гниючої деревини.

Початкова мета всіх аромат був, звичайно, щоб зупинити нас від смердючої в часи, коли люди не могли купатися в день, звідси і назва “туалетна вода” або туалетної води. Інгредієнти були обрані ті, які сигналізує свіжість, як лимон, лаванда і троянда; інгредієнти, які ми пов’язуємо з більш легкими ароматами. Але люди незабаром розробив використання для аромату крім цього простого дезодоранту, і там лежить походження темної ароматів.

У 18 столітті у Франції, парфумери стали додавати екскременти, розбавляють дуже, щоб квіткові аромати, щоб створити глибину і складність. В даний час, еквівалентну інгредієнтом є мускус, які додадуть тварин замітку до аромату.

Звичайно, оригінальний парфумер використовує ці інгредієнти зі знанням справи. Додавання мускусу квіткових і фруктових ароматів створить болючий, солодкий запах, це відразу нудотно і розкішний. Темний аромати говорять про жінку, яка є сексуальною, впевненою, таємничий і пристрасний.

ароматів торгової марки:

Якщо ви тяжіють до темної або світлої ароматів, в якийсь момент ви зможете знайти той, який ви обожнюєте. Тоді неминуче питання стає чи цей аромат є довічна любов або непостійний роман.

Але є невід’ємне Виверт-22 у прийнятті аромат підписи: З одного боку, ви будете залишати певний відбиток на пам’яті підсвідомості людей. Ви будете вічно, пов’язані з цим ароматом, і вона стане частиною вашої особистості, частина вашої особистості – як колір очей або звук вашого сміху.

З іншого боку, чим більше ви носите аромат, тим менше ви будете в змозі виявити його самостійно. Ви не будете собі насолоджуватися подув аромат, який пахне чоловіком, коли він цілує потилиці. Ви також будете мати, щоб стати профі про те, скільки Ви претендуєте. Ті жахливі дами, які носять занадто багато духів, ймовірно, не може відчувати запах той факт, що вони зайшли занадто далеко!

Особисто я великий шанувальник аромат підпису. Я носив той же аромат протягом більше 15 років, і хоча я був дивний роман з іншою аромат, я завжди повертаюся до моїх надійним аромат підпис. І повертаючись була, як знову зі старим коханцем, є відчуття близькості і зміцнення глибоко вкорінені ідентичності.

сила зірок:

Але духи і одеколон ще не все про чуттєвих задоволеннях. Як, за оцінками, 2,8 млрд. дол США доларів промисловості, є жорстка конкуренція винести в натуру і підтримувати утримання в ароматі ринку. І що краще, щоб підвищити продажі, ніж пересипаючи зірки-влада?

Такі зірки, як Брітні Спірс і Сара-Джессіка Паркер, з різним ступенем участі, надали свої імена ароматів. Але, в той час як зірка, звичайно, додає шипіння, вони не є гарантією успіху.

Знаменитості аромат може мати початкові тягнути з лояльним фан-базу, але такі парфуми знижка навряд чи мають довговічність більш встановлених ароматів. Шанель № 5 була приблизно з 1921 року, Guerlain Mitsuoko був створений в 1919 році і Shalimar був приблизно з 1925 року. Ці аромати розповісти історію минулої епохи, але все ще придатне для носіння і бажаний майже через століття. Чи зможемо ми сказати те ж саме про Цікава Брітні Спірс?

Зрештою, якщо будь-яка знижка аромат буде розвиватися вірних шанувальників, він повинен спокусити наших почуттів, а не просто звернутися до непостійною тенденції моди. Зрештою, стосунки жінки з її аромат є складною, виріс з плином часу. Аромат, який, в кінцевому рахунку змусити нас закохатися в один, який є невимовним виразом нашої істинної сутності.