Lasik хірургії витрат Чому ціни змінюються

Зазвичай найбільша різниця в цінах на хірургії ока Lasik є місце розташування. Великі міста, як правило, мають кращі лікарі, що працюють з найостаннішими технологіями. Також існує набагато більше конкуренції. Lasik Лос-Анджелесі витрати можуть працювати трохи вище, ніж Lasik в меншому місті, далеко від міст. Відмінності у вартості також залежати від досвіду хірурга і як участь хірургії. Збільшену коригування може бути трохи дорожче, ніж менші поправки до бачення.

Як правило, Lasik очної хірургії Лос-Анджелесі і в інших місцях, може працювати в будь-якому місці від $ 500 – $ 2500 за одне око. Тим не менш, важливо, щоб не засновувати своє рішення тільки за вартістю. Знижка хірургія не завжди кращий варіант, тому що зниження витрат може означати меншу кваліфікованого хірурга або низької якості обладнання.

Коли по магазинах навколо, перш ніж вирішити на кращий хірург для вас, ви повинні бути впевнені, що ціна включає в себе цитати все, що вам потрібно для операції. Ви ж не хочете бути здивованим рахунку поштою необхідні для подальший догляд. Перед підписанням будь-яких документів або чеків, ви повинні бути повністю впевнені, що ви отримуєте, і те, що ви платите.

Майте на увазі, деякі Лос-Анджелесі лазерних центрів хірургії ока може анонсувати дуже низькими цінами, але вимагають додаткових послуг, які коштуватимуть ваші більш, ніж рекламована плату. Ви повинні бути впевнені, щоб порівняти загальну вартість між хірургом з оголошеннями на знижки і хірург по вулиці, хто більш щирим про зборів, і може мати кращу репутацію. Ви також повинні бути впевнені, щоб знайти загальну вартість операції, яка підходить саме вам. Деякі хірурги мають рекламованої ціною, яка включає в себе тільки мінімальної корекції для очей. Більшість людей шукає LASIK потрібно більше, ніж мінімальний корекції, тому плата може бути набагато більше, ніж, що рекламується. Пам’ятайте, що у вас завжди є можливість отримати другу думку.

Також пам’ятайте, що тільки тому, що ви обираєте найдорожчий Lasik хірургом в Лос-Анджелесі, не завжди означає, що він або вона є абсолютним кращим. Переконайтеся, що ви перевірити хірург LASIK ви плануєте використовувати. Шукайте рекомендації друзів і сім’ї, а також вашу оптику і вашої сім’ї лікаря. Витратьте час, щоб перевірити записи про скарги на дії хірурга з вашою державою медичну комісію. Ви будете вдячні пізніше, що ви зробили всі дослідження і основи необхідно знайти кращого хірурга для ваших потреб, а також уникнути непередбачених витрат пізніше.