як отримати операцію по зміні статі

Зміна статі дозволяє певною людиною, щоб стати людиною, якого вони відчувають себе всередині. Отримання цієї процедури буде потрібно багато думати і самоаналізу. Якщо ви плануєте, щоб ця операція, ось деякі речі, які потрібно зробити, перш ніж приймати рішення.

По-перше, ви, можливо, повинні отримати деяку допомогу від когось, хто знає про це. Зміна статі досить напружений і травматично. Ви також можете поговорити з кимось, хто зазнав отримувати його. Пам’ятайте, що такого роду операції змінить все ваше життя і навіть ваші відносини з вами сім’ї і друзів. Говорячи комусь і знаючи їх досвід допоможе вам визначити, якщо ви готові чи ні.

Зміна статі є одним з основних операцій, яка вимагає анестезії та багато іншого. Ви повинні отримати перевірити для оцінки загального стану здоров’я. Це допоможе вам визначити, якщо у вас є захворювання, такі як ВІЛ, гепатити та інші. Головним чином, зміна статі робиться в приватних клініках. Це поширений в Європі та Азії. Шукайте клініку, яка має хорошу репутацію і розглянути їх історію і хірургів. Крім того, ви повинні проконсультуватися з хірургом першого, то він чи вона буде в змозі пояснити вам, що буде зроблено під час і після операції.

Задати стільки питань, як ви можете, не дивуйтеся. Зазвичай ця процедура займає кілька годин, і це може зайняти більше однієї операції, перш ніж зустрітися бажаної мети, тому переконайтеся, що хірург пояснив вам все, я маю на увазі все, перш ніж приступити до операції, також ви повинні знати про відновлення, а . Як і будь-яка інша операція, відновлення може зайняти багато часу. Крім того, після відновлення, нова вас! Люди, яких ви любите і хто любить вас може допомогти вам з копіювання і відновлення.