як домогтися гладкої шкіри

Подивимося правді в очі. Якщо вашою метою є досягнення зморшок вільних, м’якою, гладкої шкіри, то у Вас є бути дуже виборчим в типі шкіри догляд формул, які ви використовуєте. Найчастіше косметика продається пропонуємо вам дуже мало для допомагати вам досягти здорового, шкіра виглядає молодшою, що ви після цього. Ви навіть можете бути здивовані, дізнавшись, що багато хто часто використовувані інгредієнти здатні завдавати вам великої шкоди.

Справа в тому, що переважна більшість косметики продається в основному складаються з хімічних речовин, щодо даремні синтетика, анти зморшок сполук, які є до поглинання, і зволожуючі креми, які дійсно можуть призвести до вашої шкіри стає сухішою, ніж коли ви почали. Те, що ви повинні турбуватися найбільше хімічних речовин у цих продуктах, тому що вони є тим, що в кінцевому підсумку буде тобі боляче.

Сполуки хімічні речовини використовуються для створення аромату формула для гладкої шкіри, і як консерванти, що зміцнює з’єднань і антибактеріальні засоби, можуть бути токсичними для вашої системи. Ці токсини можуть змусити вас страждати від захворювань, таких як ушкодження органів і центральної нервової системи. Багато з цих агентів були також пов’язані з раком, а також продуктів, що містять ці шкідливі хімічні речовини слід ретельно уникати.

Синтетичних сполук, які містяться в цих формулах як правило, не заподіяти вам ніякої шкоди, але вони не пропонують вам багато допомогло. Ці інгредієнти, як правило, пропонуємо вам кілька низьку активність антиоксидантів, але далеко не достатньо, щоб бути в змозі зменшити пошкодження клітин викликано мародерства вільних радикалів. Вони не пропонують вам вітамінів, мінералів і незамінних жирних кислот, що вам потрібно взагалі.

Не розраховуйте на тваринного походження колагену, еластину і гіалуронової кислоти, щоб дати вам гладку шкіру. Здається, що більшість з формул анти старіння шкіри догляд мати один або декілька з цих сполук у них, але вони не можуть зробити вам нічого хорошого, тому що їх молекулярна щільність не дозволить вашої шкіри поглинати їх. Продукти, які мають ці сполуки є марною тратою часу і грошей.

Інший популярний набір елементів в продуктах для догляду за шкірою на нафтовій основі мінеральних зволожуючі олії, парафін, і вазелін. Ці сполуки не може ефективно проникати в шкіру або, так що те, що вони належним утворює жирної плівки на поверхні шкіри і закупорюють пори. Присутність цих сполук поблизу поверхні шкіри передає повідомлення в сальних залоз, щоб знизити видобуток нафти, ефективно висихання шкіри.

Що потрібно для того, щоб насолоджуватися гладкою шкірою певної комбінації на основі рослинної олії і віск, екстракт бурих водоростей і поєднання білкових комплексів і ферментів. Вакаме допоможе вам досягти гладкою, шкіра виглядає молодшою, зберігаючи ваші гіалуронової кислоти від руйнування ферментами, і Cynergy TK змушує вас виробляти більше колагену і еластину.

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. Ці інгредієнти є найбільш ефективними сполуками доступні для допомагати вам досягти гладкої шкіри, що ви після цього. Вони будуть мати величезне значення в тому, як ваша шкіра виглядає і відчуває.

Відвідайте мій сайт, щоб дізнатися про більш дивовижні природні догляду за шкірою речовин, ви, ймовірно, ніколи не чули.