чоловічий зменшення грудей ідеальний спосіб отримати контури грудей

Більше чоловіків отримують пластичної хірургії, щоб виправити аспекти їх тіла, що вони не відчувають себе комфортно. Зокрема, багато хто стає гінекомастія, яке по-грецьки “жінка, як груди”. Багато чоловіків мають грудьми, які є менш контури і flabbier і менш певним. Ця умова впливає на більш ніж двадцять відсотків чоловіків. Збільшити груди на людину може бути дуже незручно, а також соціально руйнівними.

Гінекомастія, як правило, пов’язаний з ожирінням або метаболізму лікарських дисбаланс або проблеми. Це може бути викликано жирової тканини або залізистої тканини. Перш ніж вибирати гінекомастія, пацієнт повинен пройти період дієти і фізичних вправ.

Якщо це не допоможе, то, хірургічне втручання може бути рекомендовано. Якщо ви шукаєте, щоб дізнатися більше про чоловічих хірургії грудей розглянути питання про створення низки консультацій з лікарями, які мають досвід роботи в пластичній хірургії. Під час консультації з Вашою хірургом, поговоримо про вашу цілі та очікування операції. Ваш хірург повинен оцінити ваші грудей і шкіри, щоб визначити, як правильно зменшити груди.

Лікар або медсестра можуть показати вам кілька до і після обробки фотографії пацієнтів, що мають подібні грудей. Ваш хірург повинен пояснити лікування ви можете розраховувати на отримання та хірургічний результат ви повинні передбачити.

Виповнюється в амбулаторних умовах, Чоловічий Зменшення грудей проводиться з використанням загальної анестезії. Процедура може тривати до трьох годин, залежно галузі експертизи. Якщо ваш гінекомастія через жирової тканини, лікар може порекомендувати ліпосакцію, щоб видалити небажані жирові клітини з організму.

Лікар використовує вакуум, щоб видалити надлишок жирових клітин, що призводить до повторної скульптури з грудей, щоб зробити їх більш привабливими. Якщо гінекомастії через результатом залізистої розладів питань, ліпосакція може бути з’єднаний з традиційними хірургічне видалення.

Розріз розрізається на краю ареоли або поруч з пахвовій області і використовується для видалення надлишкової тканини та жиру. Багато чоловіків вирішили отримати грудні імплантати, які збільшують розмір і контур грудних м’язів грудей. Більшість вставлені під час процедури чоловічий зменшення грудей.

Більшість кандидатів провести кілька днів у ліжку після операції по зменшенню грудей. Вони можуть відчувати певний біль протягом декількох днів. Для днів після операції пацієнт носитиме перев’язувальних і компресійний білизна протягом приблизно двох тижнів.

Щоб пом’якшити біль, багато хто приймає лікування, запропоноване хірурга. У рідкісних випадках антибіотики можуть бути запропоновані. Більшість пацієнтів відчувають набряки, синці і ніжність. Хоча ускладнення рідкісні, досвід багатьох осіб прогнулися Печ або пом’ята соски, якщо операція виконана неправильно, особливо якщо вони набирають вагу.

Протягом декількох тижнів, більшість Шви знімаються і Ваш лікар скаже вам, коли ви зможете повернутися до свого звичайного графіку. Більшість пацієнтів повертаються до роботи в перший тиждень. Після операції, пацієнти у вас буде нова, більш Гладка форма. Багато пацієнтів стверджують, що операція підвищила впевненість пацієнта. Пластична хірургія для чоловіків стає все більш популярним з кожним роком.