оживити ваші нігті гелем нігті

Гелеві нігті стали останньою модою в індустрії моди. Він покращує ваш зовнішній вигляд і виявляє вашу особистість. Чи є це для кожного зносу офісі день або для вечірки або соціальні зв’язки, гелеві нігті, безсумнівно, змусить вас виглядати приголомшливе видовище в найкоротші терміни. Гелеві нігті є ідеальним варіантом для перетворення ваших нігтів миттєво і, щоб вони виглядали здоровими, гламурні і блискучі протягом декількох хвилин. Ви можете знайти цвях гелі у двох формах, де без світла і інший є світлозатверджуваний гель. Різниця між обома в тому, що світло вилікувати гелів вимагають УФ світла, щоб вилікувати нігті в той час як без світла один працює з гелем в якості активатора.

Якщо ви використовуєте УФ світла, щоб вилікувати ваші нігті, то в першу чергу необхідно застосовувати гель рідку суміш і тримати нігті під ультрафіолетовою лампою, щоб зміцнитися і вилікувати їх належним чином. Светоотверждаємий нігтів гелем мають більш природний вигляд і простіше в обслуговуванні.

Якщо ви вважаєте за краще не-УФ метод, щоб прикрасити ваші нігті, то ви можете використовувати не-УФ гель, який поставляється з додатковим хімічним активатором, який може бути використаний на нігтях, щоб вилікувати їх. Хоча ці нігті більш довговічні, вони можуть виглядати не так природно, як світло вилікувати нігті і може навіть здатися, що товщі. Так само, як акрилові нігті, ви можете подальшого підвищення їх зовнішній вигляд, фарбуючи їх з красивими принтами, квітами або з використанням різних інших видів мистецтва нігтя аксесуари, щоб прикрасити їх. Навіть автономні без будь-яких інших прикрас, глянцеві нігті є досить привабливими і випромінюють враження вишуканості та елегантності.

Мистецтво нігтя гелю придбала величезну популярність і вважається кращим серед різних нігтів догляд аксесуарів. Для тих, хто хотів би, щоб виставляти напоказ свої нігті так, як моделі, актриси і знаменитості роблять, то гелевих нігтів це ідеальний варіант. Вони не тільки підсилюють вашу індивідуальність і підкреслити зовнішній вигляд ваших нігтів, але також весело застосовувати і носити. В одну мить ви можете прикрашати ваші нігті за допомогою цвяха або художники манікюрних салонів і отримати, що ефектно виглядають.

На відміну від акрилових нігтів, ці гелеві нігті набагато перевершують за якістю, вони вимагають низькі експлуатаційні витрати і навіть запаху. Найприємніше те, що ці нігті не чіп легко, так вам не потрібно турбуватися фіксації ваші нігті регулярно. Ви можете легко ліпити і форма ваших нігтів в різні цікаві форми, такі як перли, круглий або квадратний, і ніхто ніколи не зможе розгледіти різницю.

Гелеві нігті користуються великою популярністю і різних типів нігтів гелі доступні на ринку, який можна використовувати для прикраси нігтів далі. Ви можете оживити ваші нігті, застосовуючи різні відтінки нігтів гелі, такі як металеві або різнокольорових відтінків. Ви можете поліпшити зовнішній вигляд за допомогою різних аксесуарів нейл-арту в тому числі 3D наклейки нігтів, керамічні квіти, стрази та акрилового каменю. Так що будьте готові надіти ваші творчі капелюх і ви дійсно можете створювати чудеса з ваших нігтів.