нехірургіческіх процедур є лікування без операції

Часто ви почуєте фразу “нехірургічним” і “неінвазивні” розкидані при обговоренні косметичної хірургії. Але чи можна зробити операцію без операції? Відповідь на це питання досить складне, і багато з них залежить від ваших особистих почуттів і поглядів, що є операція.

Хірургія, в найпростішому вигляді, це видалення, ремонт або заміна органів тіла або тканини, або, в буквальному сенсі, йти під ніж. Коли розріз знаходиться у вашому тілі, а потім зшиті є закритим, що це операція. Для багатьох людей, це страшна подія, особливо коли зроблено добровільно в косметичних цілях. Отже, люди, які незадоволені аспект їх появи може вибрати просто мати справу з ним, а не приймати ризики, пов’язані з операцією.

Сьогодні досягнення в галузі медичних технологій зробили нехірургіческіх або неінвазивні методи можливі. Деякі процедури, навіть так складно, як підтяжка обличчя, може бути зроблено за допомогою альтернативних методів скальпелі і стежки.

Нижче наведені популярні не – хірургічні процедури, які люди вибирають для проходження.

лазери
Лазери, наприклад, стає все більш популярним методом омолодження шкіри. Промені світла пульсують по поверхні вашої шкіри, видалення зморшок, рубців, пошкодження сонця, і акне. Ви не повинні бути поміщені під наркозом, а час відновлення, як правило, набагато коротше, ніж у традиційної хірургії. Деякі види лазерного лікування навіть називають “обідньої перерви” процедур. Це означає, що вони так безболісно і швидко, що ви можете бути завершені і готові показати своє обличчя протягом короткого періоду часу.

ін’єкцій
Інший тип безопераційної процедури особи ін’єкції. Хоча є елемент інвазивності, як лазери вони також зроблено швидко і без необхідності анестезії або ліки. Поширених з них відносяться Ботокс і Рестилайн. Ін’єкції заповнити зморшки, тріщини, і може повніти губи і западини під очима і щоками.

Видалення волосся
Видалення небажаного волосся назавжди стає все більш популярним і більш ефективно, ніж будь-коли. Лазерні процедури тепер доступні і були використані з деяким успіхом, але найтриваліших і раніше процес електролізу. Тонкий шматок металу зсувається в фолікул і слабкий розряд електрики вона хоче подарувати Петербургу, пошкодивши його, щоб сума, необхідна для припинити зростання нового волосся. Там будуть деякі болю і дискомфорт під час процесу, але практично немає після цього.

Підтяжка обличчя
Безопераційне підтяжку обличчя використовують комбінацію інших процедур для досягнення аналогічного ефекту з традиційною реконструкцією. Найчастіше, лазери, ін’єкції, і хімічний пілінг використовуються в поєднанні для боротьби зі зморшками і лікування відтінку і текстури шкіри. Це буде не в змозі видалити надлишок шкіри або затягнути певних областях, але для тих, хто шукає особи вишуканість і більш молодий вид, він є гарною альтернативою.

хімічний пілінг
Хімічні пілінги є формою омолодження шкіри. Вони наносяться на поверхню шкіри і може допомогти видалити верхній шар, відкриваючи нові, неушкоджені клітини шкіри, які лежать під. При повторних процедур, вони можуть вигнати плями, які приховують глибоко в шари шкіри.

Хоча нехірургіческіх процедур не може поліпшити ваше розміром грудей або дати вам менше ніс, вони всі є потенційними альтернатива для тих, хто шукає тонкий процедуру без страху перед операційної.