макролан фірма підвищення грудей

Вона отримала назву бовдура джеб – ін’єкція, яка збільшує розмір жіночих грудей в просторі обіду. Останні косметичні захоплення не вимагає хірургічного втручання і може бути завершена менш ніж за півгодини, без відновного періоду. Вона включає в себе гель-наповнювач, як називається макролан, щоб збільшити або підтягти груди під керівництвом повністю свідомим пацієнтів.

Але наслідки не є постійними, тривалістю від 18 – 24 місяців, перш ніж поповнити потрібно. Ні це дешево, за ціною близько $ 5000 до $ 7000. Тим не менш, фанати кажуть, що це відносно безболісно і менш екстремальні альтернатива грудні імплантати, що дозволяють їм тонко вирішення конкретних проблем без необхідності збільшення розміру чашки, ні розповідати своїм друзям.

Сінгапурська піонер грудей макролан Firma підвищення техніки, д-р Ву Woffles, їде в Австралії в наступному місяці, щоб навчити пластичних хірургів, як управляти процедурою. Очікується, що вона буде доступна в Австралії на початку наступного року, хоча доктор Ву вже виконує транзитні доповнення для грудей прагнуть австралійських пацієнтів на зупинку в Сінгапурі.

Це буквально перший обід по збільшенню грудей. говорить д-р Ву. Вона в буквальному сенсі дозволяє пацієнтам, щоб увійти, вийти, носити бюстгальтер і повернутися до роботи, не відчуваючи неприємних симптомів.

Я роблю це з пацієнтом сидячи тримає дзеркало, і я отримую її контролювати, де вона отримує макролан вводили. Хірурги використовують місцеву анестезію для процедури, яка також схвалений у Європі та США. Макролан складається з гіалуронової кислоти, природні клейкий молекула схожа на косметичний Restylane наповнювач.

На відміну від силікону, який зазвичай використовується в грудних імплантатів, вона може бути розбита на тілі. Пацієнти можуть уникнути рубців і цільових проблемних зон, таких як плоскі соски, віддавши замість підвищення імплантати, за словами доктора Ву.

Раніше було все розмір відносно, тому, коли я почав це я думав, що буде мати жінок, що йдуть, кажучи: зробити їх більше. сказав він.

Але ми отримуємо пацієнтів, які приїжджають в тому, хто дійсно невеликі сиськи, хто скаже: Я просто хотів би трохи, але я все ще хочу бути B-чашки.

Я скажу: «Хіба ви не хочете, щоб бути більше? Але вони кажуть: “Ні, я просто хочу бути повніше, що я був до вагітності» або «Я займаюся спортом, і я не хочу їх отримувати в моєму шляху».

Британського стоматологічного гігієніста Люсі Мітчелл вирішили макролан збільшення грудей, щоб заповнити її після вагітності груди після кількох років використання Wonder бюстгальтери і курячим філе оббивка. Після збільшення від 34А 34В розмір чашки минулого місяця, вона, як повідомляється, в захваті від її красиво округлі і повні груди. Однак вартість регулярних поповнення балансу означає, що вона в даний час розглядає грудні імплантати в якості довгострокового рішення.

1) Цицьки удари коштувати близько $ 5000, залежно від того, скільки наповнювача використовується.
2) Грудні імплантати коштують близько $ 12 000
3) Процедура займає 30 хвилин під місцевою анестезією і не має ніякого відновного періоду.
4) Пацієнти можуть направляти свої хірургам конкретних областях. Там немає постійних рубців.
5) джеб останніх 18 місяців до 2 років. Пацієнт мають верхньої вікна в міру необхідності.
6) макролан виготовлений з нетваринного гіалуронова кислота, гелеподібний наповнювач, який в кінцевому рахунку поглинається і розбита на тілі