макадамії досліджень масло горіха

У пробі, щурів годували збагаченою масло горіха макадамії протягом трьох місяців (рівній близько 20 років в організмі людини). Дослідження показують, мононенасичені жири насправді допомогти в зниженні холестерину і мають переваги для серця і серцево-судинних захворювань. Учені в Університеті Гріффіта Квінсленда тепер сподіваються розширити свої дослідження, щоб побачити, чи є позитивний ефект також прирівнюють до людей.

Масло макадамії іноді використовується в їжу як жарка або салатного масла, а в косметичних композиціях як пом’якшувальну або фіксатора аромату. Це енергонезалежній нафти висловив від гайки м’ясо макадамії (Macadamia Integrifolia) дерево, рідній Австралії гайки.
Масло макадамії є прекрасним ботанічним заміна норкове масло в більшості додатків. Це робить його жорстокості безкоштовний продукт, який багато хто з нас цінують в косметиці. Вона багата, подушку почуття і високою окисної стабільністю робить його особливо підходящим для збагачення нічні креми, нд лосьйон і інші додатки по догляду за шкірою. Похідні Масло макадамії в косметиці вмикають світло пом’якшувальну Етиловий Macadamiate і водорозчинні ПЕГ-16 гліцериди макадамия.

У 2003 році дослідження людського харчування в Австралії показує, що горіх макадамія знижує загальний і LDL холестерину. Серед інших привабливих особливостей сертифікованих органічних масло горіха макадамії пропонує поживно ідеальної омега-3 і омега-6 жирних кислот співвідношенні 1 до 1, і більше серцево-судинної системи мононенасичених жирів.

Нові дослідження показали, що дієта, багата масло горіха макадамії може поліпшити структуру серця у щурів, а також помірні їх ваги. “Горіхи макадамії мають погану репутацію за те, що багато жиру, але виявляється, що жири не впливають на холестерин” коментарі Гавайського університету професор медицини, Дж. Девід Картьє, і головний дослідник федеральних фондів науково-дослідного проекту.
Харчовий аналіз оливкової олії і масло горіха макадамії показує оливкова олія містить 70% мононенасичених жирів в той час як масло горіха макадамії містить 85% мононенасичених жирів з 22% омега-7 пальмітолеіновая кислоти.

Це дивовижне масло холодного віджиму з органічно вирощених горіхів макадамії-надає тонкий, горіховий аромат і смак, який виробляє природна доброта Ваших улюблених страв не пересилюючи їх. І, він може похвалитися більш високої точки, ніж дим оливкова олія, яка означає, що його корисні жирні кислоти мають здатність чинити опір руйнуванню в процесі приготування.

Це здорово, на салатах або масло на хліб і крекери, і дивно світлий, чистий смак наших органічних масло горіха макадамія так смачно ви будете використовувати його для всіх ваших потреб приготування їжі, особливо риби. Як вступ горіхові масла в wholehealthmd.com каже: “.. тонкі на смак, трохи масло макадамії компліменти світлі риби або овочеве блюдо. ”

Ми особливо раді запропонувати Масло горіха макадамія в нашій Jiade нічний крем, щоб ви могли відчувати себе добре про те, що ви наносите на шкіру, знаючи, що вона закінчується на внутрішній виховання ви всередині і зовні.