збільшення губ – більш повне, більш красиві губи

Процедуру Збільшення губ надає вам більш повне, більш красиві губи і допомагає зберегти ваш молодий вигляд. Через різні процедури збільшення губ зморшок і ліній навколо губ можуть бути видалені.

різні процедури збільшення губ доступні

Для поліпшення зовнішнього вигляду ваших губ, хірургічна, а також не хірургічні процедури доступні. Хірургічний метод власного жиру передачі, також відомий як жиру щеплення, здійснюється шляхом введення власного жиру в губи так, щоб вони виглядали більше і прекрасніше. Інший варіант для хірургічного збільшення губ є синтетичним імплантатів. Імплантати зроблено з матеріалами, такими як Alloderm, Gore-Tex, Soft ПТФЕ і SoftForm. Основна перевага використання хірургічних імплантатів є те, що матеріали, використовувані не скорочуватиметься або поглинаються організмом. Вона також забезпечує постійний результат. Місцевий клапоть щеплення інша хірургічна процедура збільшення губ, який використовує шкіру і тканини зсередини клапоть рот. Ця процедура використовується пластичними хірургами в якості останньої альтернативи.

Кілька нехірургіческіх косметичних процедур, також доступні для збільшення губ. Це, головним чином, у вигляді ін’єкцій, зазвичай званих як ін’єкційні наповнювачі. Ін’єкції включають колаген, силікон, Рестилайн, фібрил, Dermalogen, Hylaform і Cymetra. Ці ін’єкції наведені в губ або губ кордонів.

звичайні косметичні процедури з меншими побічними ефектами

Вся процедура збільшення губ може бути проведена під місцевою анестезією. Зазвичай процедура триває близько одного до двох годин. Тривалість головним чином залежить від складності та виду процедури кращим. Після лікування пацієнт може випробувати декілька побічних ефектів, таких як набряки, оніміння, синців і почервоніння.

проконсультуватися з досвідченим пластичним хірургом

Коли ви плануєте пройти курс лікування губ не забудьте скористатися послугами пластичного хірурга експерт. Важливо, щоб розкрити свої цілі та очікувані результати від лікування до хірурга. Тим самим лікар має можливість вибрати правильний план лікування, який забезпечує відзначені результати.