дізнатися, як отримати Дженніфер Еністон дивитися використанням Седу квартира заліза

Знаменитості, як Дженніфер Еністон, Памела Андерсон і Дженніфер Лопес зробили прямо модним волосся. Тим не менше, ці красиві жінки не народилися з абсолютно прямими, блискучим волоссям. Кращі стилісти використовують заліза Седу квартира для створення зовнішнього вигляду, що Дженніфер Еністон. Але ви не повинні бути топ-стиліст, щоб досягти цього погляду, використання заліза Седу квартира дозволяє будь-якому мати абсолютно прямі, блискуче волосся – кожен раз.

Седу турмаліну і керамічних плоских прасок найпопулярніших споживачів і стилістів, так. Ви не повинні використовувати Седу плоского заліза, щоб отримати вид Дженніфер Еністон, але все, що плоске залізо ви використовуєте, вона повинна бути хорошої якості, і один ви відчувати себе впевнено у використанні. Інші хороші турмаліну праски включають T3 Турмалін плоского заліза і Соліан турмалін плоского заліза. Кращий турмаліну праски повинні бути ергономічний дизайн для зручності використання, тобто швидко нагрівається рази, пропонують різні температурні режими, щоб ви залишитися в контролі, і шнур шарнірного з’єднання із запобіжним запірним.

Наступні кроки покажуть вам, як використовувати плоске залізо, щоб отримати, що Дженніфер Еністон подивитися.

1. Завжди читайте інструкції виробника, перш ніж використовувати плоске залізо.
2. Практика використання плоского заліза, коли він як і раніше холодно, відчути, як вона обробляє.
3. Використовуйте хороший кондиціонер, коли Ви чистите своє волосся. Тепло сушіння волосся – будь то сушка феном або випрямлення – висихає і пошкодження волосся. Використання хороший кондиціонер допомагає захистити ваші волосся.
4. Сухе волосся добре використовуючи рушник і покласти його в квартиру і зберегти. Робити це допоможе зберегти її м’якою і керованою.
5. Сушити волосся переконавшись, що вона повністю не висохне.
6. Використання анти-завивають спрей, лосьйон, або згладжування сироватки – як правило, на основі кремнію продукту. Якщо це гель, помістіть одну-дві краплі в долоні і рівномірно розподіляються ваші волосся.
7. Встановіть праску до потрібної температури. Читайте рекомендації виробника для установки температури для різних типів волосся, ви, можливо, доведеться поекспериментувати з різними установками.
8. Почніть з підйому волосся приблизно половина шляху навколо Вашої голови і закріплення до верхніх шарів у бік, щоб виставити волосся внизу.
9. Намалюйте тонку смужку волосся через пластини. Використання секціонування кліпів, якщо вони у вас є. Чи не Розділіть волосся на секції не ширше нагрівальні пластини із заліза і випрямити скибочками не товще половини ширини вашого нагрівальні плити. Працюючи з невеликих ділянок і шматочками, можна застосувати тепло рівномірно, і отримає потрібний прямолінійності швидко.
10. Використовуйте рівномірний тиск, погладжуючи ваші плоске залізо від кореня до кінця, не зупиняючись на будь-якій частині розподілених волосся.
11. Випрямлення волосся назад може бути ускладнене. Можна розташувати два дзеркала по діагоналі, щоб ви могли бачити задню частину голови. Потім, візьміть обрізається пасма волосся вихід один на один і випрямити їх, починаючи з нижньої частини голови (потилиці / шиї) і просуваючись до верхівки голови, як стиліст буде робити.

Як не пошкодити волосся при використанні плоского заліза.

1. Використання хороший кондиціонер є життєво важливим. Тепла, що подається до його пошкодження волосся; кондиціонера допоможе захистити його.
2. Завжди – і я завжди маю на увазі – використовувати захисну сироватку при використанні плоского заліза. Не використовуйте занадто багато. При правильному використанні це додасть вашому волоссю блиск і блискучі робить плоске залізо ковзає по волоссю.
3. Завжди тримайте праску рухається. Ніколи не зберігайте праску нерухомо на пасмо волосся або ви будете спалювати його.
4. Не користуйтесь праскою щодня. Прикладна волосся тепла збитку. Якщо ви використовуєте ваш праска правильно, стиль повинен провести протягом декількох днів.

Після кілька разів, випрямлення волосся буде легко. За допомогою вашого Седу квартира заліза правильно, ви будете мати можливість отримати Дженніфер Еністон дивитися без необхідності платити салон цінами.