в цій економіці чоловіків і жінок збираються під голкою, а не під ніж

Деякі люди вважають, Restylane і Juvederm причини лікування та інші неінвазивні методи лікування, як лазерна епіляція та Microderm стирання не бачили спад, а сплеск попиту на лікування, пов’язане з людей, бажаючих, щоб виглядати краще в конкурентній роботу ринку. З економікою, так воно і є і на ринку праці так щільно, як це, деякі чоловіки і жінки збираються на крайні заходи, щоб виглядати молодше. Є кілька людей, які втратили роботу зручною і тепер змушені вийти на ринок праці і конкурувати з новими випускниками з коледжу та інші нові обличчя, які несуть менше миль, ніж вони. Таким чином, чоловіки і жінки шукають недорогі, неінвазивні процедури, щоб допомогти їм виглядати і відчувати себе краще.

основних пластичної хірургії постраждала від рецесії, але Рестилайн і Juvederm лікування до
Замість того, щоб пройти дорогим і трудомістким підтяжку обличчя, ін’єкції і наповнювачі як Рестилайн, Ботокс і Juvederm популярних альтернатив. Restylane і Juvederm є гіалуронова кислота рідких наповнювачів, які вводяться під шкіру і заповнити лінії і повніти провисання шкіри. Ботокс вводиться в шкіру і паралізує м’язи, запобігаючи складок на шкірі вологи.

За даними Американського товариства пластичних хірургів:
• 59 відсотків жінок заявили, що їхні плани з пластичної хірургії було порушене економіку
• дві третини американських пластичних хірургів розглядати чоловіків і жінок, сподіваючись, щоб залишатися конкурентоспроможними в робочій силі
• лазерна шліфовка шкіри було 570880 процедур у 2008 році, що на 12% з 2007 року
• хімічні пілінги було 591808 процедур у 2008 році, що на 3% порівняно з 2007
• Ботокс лікування пішли на 13 відсотків всього за один рік з Рестилайн лікування на 35 відсотків по всій країні
Для зниження витрат і більш швидкі результати, чоловіки і жінки збираються під голкою замість ножа в надії, що вони будуть зустріти, як молодість у своїх інтерв’ю роботу в якості молодшого конкуренція там за менший час і з меншими витратами. Звичайно, досвід, гарне інтерв’ю, тверда особистість і загальну довіру дійсно залежить від того, чи дійсно ви отримаєте роботу, а не як великий Ви дивіться у вашому костюмі. Навпаки, якщо трохи Restylane або Juvederm дати вам, що підвищення довіри, щоб відчувати себе на все найкраще, хто скаже, що насправді краще для вас?