У будинку відбілювання зубів поради

Багато років тому, люди дійсно знали, одним із способів отримання жовтого зі своїх зубів, що було в їх офіс дантиста. Це був процес, який зайняв кілька відвідувань і залишив вас зламався, оскільки це була дуже дорога процедура. Може бути, ми можемо сприяти все нові відбілювання зубів продукти і вимагають Бумер епохи? Звичайно, ми можемо оцінити з попиту та volumne людей отримують свої зуби побілілі, що тенденція не збирається йти. Ви дійсно отримуєте гарне почуття це, беручи до уваги, що ціни на якість відбілювання зубів різко скоротилося, і тепер Є тонн будинку відбілювання зубів комплекти повені ринку.

В даний час багато людей вибирають з дозволяючи своїм стоматологом відбілити зуби, почасти тому, що висока вартість, що стоматологи попиту і якість відбілювання. Домашнє відбілювання комплекти можуть прийти в самих різних формах, таких як відбілювання ручки, лотки, гелі, пасти та щітки-на відбілювання. Першим на дому відбілювання тенденція була гребені відбілюючі смужки, які зробили роботу добре, але були дуже завищують ціну. Тепер продукти отримали набагато краще, оскільки більшість з них використовують багато сильних відсоток перекису, які будуть відбілювати зуби швидше і протягом більш тривалого періоду.

Ось деякі розумні поради люди використовували для відбілювання зубів з дому з малими витратами:

1. Спробуйте застосувати суміш лимонний сік і сіль по вашій зубної пасти раз на тиждень. Не забудьте використовувати тільки цю комбінацію один раз на тиждень у якості кислоти в лимоні не дуже добре для вашої емалі при регулярному використанні.

2. Спробуйте використовувати внутрішню шкіру апельсинової кірки на зубах, оскільки це дасть зуби хороший білий блиск.

3. Спробуйте зробити суміш випічки соди, перекису hyrdogen і регулярних зубної пасти. Це робить для відмінної будинку відбілювання зубів рішення.

4. Суха суміш лавровий лист і апельсинову кірку і використовувати його як пасту, щоб чистити зуби с.

Всі ці будинки відбілювання поради при регулярному використанні дійсно може допомогти покласти блиск назад в твою посмішку. Майте на увазі, якщо ви використовувати палицю з одним полком у той час, і ці поради не призначені, щоб миттєво відбілити зуби. Такими є лише деякі поради, щоб зберегти ваші зуби біліші з плином часу.