саморобні лицьові варіанти

Майже кожен хотів би знайти недорогий, простий спосіб поліпшити зовнішній вигляд своєї шкіри. Один відмінний спосіб живлять шкіру і підвищують тонус шкіри повинен пройти косметичні процедури один раз на тиждень або раз на два тижні. Існують різні види процедур для обличчя, які можуть бути використані для чоловіків і жінок. Деякі маски для обличчя призначені для відлущування шкіри і сприяють видаленню зовнішніх шарах шкіри, так нові нижні шари виявлені. Інші маски для обличчя призначені для зволоження шкіри. Є багато типів маски для обличчя, які доступні в салонах, і маски для обличчя, які можна придбати в аптеці, магазинах косметики і парфюмерії, і універмагів. Тим не менш, догляд за обличчям, які виконуються в салонах і ті, які можна купити в спеціалізованих магазинах, можуть бути дорогими. Ті, хто шукає більш дешеве рішення може бути зацікавлений у створенні їх власної процедури для обличчя з використанням інгредієнтів, які зазвичай зустрічаються в домашніх умовах.

Один інгредієнт, який може бути доданий до домашньої маски для обличчя важкий крем. Молочні продукти містять молочну кислоту, які сприяють отшелушиванию верхніх шарів шкіри.

Мед може бути доданий процедури для обличчя. Мед живить шкіру.

Випічка сода знімає свербіж шкіри. Ті, що є свербіж шкіри через вугрі можуть отримати вигоду від використання випічки соди в процедури для обличчя.

Яєчні жовтки містять високі рівні вітаміну А. Багато лікування акне також містять вітамін А.

Цукор містить гліколевої кислоти, який стимулює пілінгу. Крім того, в зернистою структурою цукру також сприяє лущення шкіри при використанні маски для обличчя.

Йогурт, як і молоко, містить молочну кислоту і може допомогти чоловікам і жінкам пролити старі шари шкіри.

Кокосове масло можна додати у ваші домашні особи, щоб зволожити шкіру.

Щоб зробити своє власне обличчя, змішайте деякі із зазначених вище інгредієнти разом, щоб зробити пасту, потім нанесіть на шкіру на 20 хвилин.