ідеальні компоненти для тіла креми

Більшість креми для тіла містять мінеральне масло, вазелін, штучних ароматизаторів, консервантів, трохи кольору і не більше того. Якщо ви хочете краще лосьйон для тіла і креми, ви повинні заплатити трохи більше, ніж те, що багато хто з великих виробників стягують, але ви отримаєте набагато більше натомість. Якщо ви збираєтеся купити дешеві креми для тіла, ви можете також використовувати рослинне масло. Було б краще для вашої шкіри і, ймовірно, коштують менше, теж.

Подумайте про те, проблемні зони на вашому тілі. Чи є у вас суха ліктя або грубі п’яти? Чи є у вас розтяжки, шрами або плями? Чи є ваша шкіра почала провисати, на всіх? Всі ці речі, які ви можете легко виправити, якщо ви використовуєте правильний лосьйон для тіла і кремів.

Нижче Ви побачите список інгредієнтів, і що вони роблять. Це ті, щоб шукати, коли ви порівняєте етикетки. Пам’ятайте, щоб просто сказати “ні” на мінеральне масло, вазелін, аромат і парабенів, найбільш поширені штучні консерванти.

Вітамін B5Body допомогою кремів, що містять вітамін В5 для ремонту пошкоджень шкірної тканини. Вони забезпечують деякий природний захист від сонячних опіків і забезпечити полегшення для існуючих опіки. Він також підсилює природний процес засмаги, що ще більше захищає вас від ультрафіолетових променів.

Виноградних кісточок лосьйон OilBody і креми, що містять масло виноградних кісточок, як було показано, щоб допомогти зменшити розтяжки. Виноградних кісточок є джерелом вітаміну Е і незамінні жирні кислоти, які виконують ті ж функції в організмі людини. Масла, подібні до цього, швидко всмоктується. Вони не залишають жирного відчуття або закупорюють пори.

Жожоба лосьйон OilBody і креми, що містять масло жожоба були показані полегшити і зцілити шрами. Він більше схожий на людину шкірного сала, ніж будь-яке інше рослинне масло. Вчені довели, що воно має подвійну зволожуючий ефект, оскільки він забезпечує вологу і утворює нежирний шар, який допомагає замкнути вологи дюйма Це також запобігає потраплянню бруду від засмічення пори. Це довело переваги для лікування акне, псоріаз та інші шкірні захворювання.

Манука креми HoneyMany організму містять крапельку меду. Він був використаний протягом століть для лікування дефектів і захищає шкіру від пошкоджень. Вчені дізналися, що ферменти в меді мають антибактеріальної і антиоксидантною активністю. Але, мед Манука з Нової Зеландії має більше тих ферментів, ніж будь-який інший сорт.

Лосьйон для тіла і креми, що містять Манука підтримувати власне оновлення клітин шкіри процес і допомогти у формуванні колагену сильніше. Це може допомогти зменшити провисання. Як і жожоба, чайного дерева корисний при лікуванні акне і псоріаз. Це може бути корисно для екземи, а також.

Вакаме KelpThis це древній секрет краси, які були передані з покоління в покоління. Вчені оцінювали Вакаме і виявив, що вона містить багато вітамінів і мінералів, які необхідні для здоров’я шкіри. Він також підвищує стійкість.

Це могло б здатися довгий список інгредієнтів, але кращі креми для тіла містять всі ці, а також додаткові комплекси антиоксидантів і білків, які допоможуть вам виглядати на всі сто для іншої частини вашого життя. Чому б не піти на це?