як видалити родимки, бородавки і шкірні природним чином

Погляньте на те, що природні методи лікування для видалення бородавок, родимок та шкіри теги. Незважаючи на те, мовляв, бородавки та шкіри теги не серйозне захворювання, це дуже ніяково річ, щоб мати. Ви можете втратити вашу впевненість у собі, коли вони у вас є. У деяких людей, більшість з них може бути заразним і схильні викликати рак. Це настільки важливо, тому як справа не поширюватиметься.

Це гарна ідея, щоб використовувати крем так, щоб бородавка вірус не буде поширюватися в організмі. Якщо ви будете щось тертя в області, переконайтеся, що ви робите це в круговий рух. Доброю новиною є те, що Є природні засоби, які могли б допомогти усунути загальні бородавки. У разі, якщо у вас є гострокінцеві кондиломи, ці рішення не є ефективними. Для цих випадків, необхідно звернутися за допомогою до лікаря. Для загальних бородавки, кращий спосіб лікувати за допомогою гелю. Переконайтеся, що основний інгредієнт для цього рішення є саліцилова кислота.

Таке рішення усуває колоди кислота води на поверхні шкіри. За допомогою цього, бородавка в даний час знімають з поверхні шкіри. Якщо ви хочете видалити родимки, бородавки і шкірні менш ніж за тиждень, ось деякі речі, які ви можете зробити. Один з них, щоб ввібрати області в теплій воді протягом приблизно 20 хвилин, потім дайте йому висохнути. Ви також можете застосовувати яблучний оцет використанням ватним тампоном. Залиште розчин протягом приблизно 15 хвилин. Вам потрібно Розчин промивають водою так, щоб вона видалить запах оцту.

Іншим рішенням є використання невеликої куб з картоплі. Помістіть на бородавку і заклейте його липкою стрічкою. Залиште це справа протягом тижня. Картопля буде розкладатися і бородавки відваляться. Якщо у вас є аспірин потім розчинити його у воді, потім застосувати це до вашої бородавки. Ви повинні робити це двічі на день і покрити її Band Aid. Є деякі кухонні необхідності, які ви можете використовувати для видалення води. Одним з них є об’єднати випічки соди і води. Руб це протягом приблизно чотирьох разів на день. Замочіть в цій тканині з касторовою олією. Покрийте поверхню з групою допомоги і залишити його на ніч.

Для підошовні бородавки, Ви можете граблі бананову шкірку і покласти його в бородавку області. Видаліть цю річ, якщо ви будете приймати ванну. Це ефективно, якщо ви хочете, щоб видалити бородавки на обличчі. Якщо бородавка старий, то жувати горіхи кеш’ю. Це може розтанути бородавки протягом місяця. Витяги з кульбаби рослини є дуже ефективними. Воно може розчинити бородавка після 3 тижнів. Часник також є відмінним рішенням, яке можна втирати в бородавки. Після втирання його протягом місяця, ви можете побачити ефект відразу ж.