це доречно, що фрукти та овочі не захищають від раку

Відповідно до результату недавнього американського дослідження епідеміології, реалізований командою Школи громадської охорони здоров’я Гарварда, регулярне споживання фруктів і овочів дозволить зменшити ризик серцево-судинних уражень, але буде захищати ні в якому разі від ризики раку.

Протягом деякого часу ми в повному маренні псевдо наукової реклами, знову прийняті з великим крики усіма засобами масової інформації. Це правда, що це дослідження часто плід експертної роботи розглядаються в їх дисципліні, але, на жаль, протокол або наукової строгості, які повинні бути установки в цих дослідженнях, багато в чому залишає бажати кращого. Був би це дослідження публічності та слави які дозволяють підняти ці “вчені” повинен опублікувати результати поспішно досліджень або досліджень, в той час як відповідно до протоколу D ‘дослідження недосконалою або всі найменш спірним.

В іншому консенсусу далеко повинні бути зроблені, і багато з них наукових спеціалістів та інших колег, які не підтверджувати такі ці рішення, вони не оспорюють їх завершення.

Ми опублікували деякий час тому, можна було б, за словами доктора Річарда Beliveau, Directeur з лабораторії молекулярної медицини Святого Жюстін лікарню, скоротити принаймні, 50% ризик раку, споживаючи щодня певну їжу.

Ось думка, яке повністю суперечить однак американське дослідження. Д-р Річард Beliveau дійсно дуже надійною людиною.

Професор біохімії в Університеті Квебека в Монреалі і доцент з кафедри фізіології в університеті Монреаля, він також стикається кожен день з випадків раку в рамках свого відомства в лікарні Святого Жюстін.

En Ват думати про д-р Річард Beliveau:
Цей видатний фахівець питань серйозні резерви на результати даного дослідження. За його оцінками, параметрів дослідження не правильно визначені і що подальше метод не враховує багато дуже важливі фактори, такі як ефект синергії продуктів харчування, якості їжі (географічного джерела і способу культури харчування в значній мірі впливає на її цінності їжі). Як і тому ж дослідженні не бере до уваги загальні способу життя суб’єктів піддавали дослідженню.

Висновок доктора Beliveau є те, що епідеміологічні дослідження з’являються занадто загальними, щоб укласти для позитивного або нульового мети, фрукти і овочі на рак. Ви можете споживати певну їжу з мають захисний ефект проти раку, але тому в додаток ви споживаєте в кількостях, інші набагато менше їжі рекомендується для здоров’я, він упевнений, що корисно їжу багато в чому втрачає захисний ефект.

Все, що ми уявляємо собі навколо:
Все це може допиту участь узагальнені в додаток до цього: ви споживаєте додаткові отруту або протиотруту? Процедура здорового індивідуальну дієту, щоб споживати харчування багатих захисних харчування, такого за плоди Крім того, як овочі. Це повинно захистити вас плекати смертельні ефекти випадковим споживанням харчування або проблеми забруднення, індивідуальний змозі досягти раку.

Ця людина користується досить рясні натяки, що істота могло Gaver гидоту страви також слідувати необгрунтованим культури законам фітнес, також вірити споживати денного світла брокколі, розмістимо його, якщо не користується багато видів раку або різних умовах!

Конкретні визнання захисної поведінки раку на додаток до більше харчування, додатково до фруктів додатково як овочі, доктором Беліво, є строго науковим наслідком пошуків приймаються з коштів, крім того, стосуються корисних оцінку придбаних кожним кожен день рутина додатково пацієнтам зустрілися раку.

Вона існує останнім часом сотні інтерв’ю, опублікованих на захисну дію деяких дієті, опозиція раку. Список дієти турбували подовжує денного світла. Крім бо всередині цій землі нічого не дуже високо безбарвний або чорний, результат подвійності Інь Ян також, буде постійно Трот інтерв’ю або негативні голоси, щоб перейти до все, що суперечить конструктивним.

Наше рішення:
Дозвольте нам зберігаються слідувати здоровому метод життя також зберігаються і часто вживають в їжу фрукти та овочі в змозі. Також дозволить нам не соромтеся додатково споживати поживні речовини раціону також доповнення, які сприятимуть зміцненню ефекти здорового харчування. Ми ведемо, що це не постійно просто, сьогодні для отримання раціон стані, і тому, що агресія забруднення околиць змушує нас споживати більшу кількість захисних факторів. Кількість яких не постійно ймовірно виявити всередині основного раціону.