управляти витратами на прості поради

Як усі ми знаємо, що Експлуатація автомобіля не легко. Майте на увазі певні речі, щоб уникнути шахрайства з техцентра.

Після того, як рекомендація для чесного механік, підтвердження про звинуваченням у певної роботи. Це насправді розумні, щоб отримати другу точку зору.

Тримайте ваш бензобак заповнені. Це може допомогти вам запобігти газову лінію замерзання в зимовий сезон. Крім того, катання на “пари” викликають маленькі шматочки пилу біля основи вашого масляного бака бігти через топлівопроводи з останньої краплі палива. Це сміття забиває паливні фільтри і може показати спосіб карбюратора ушкоджень, а також.

Іноді проста перегоріли запобіжник може створити проблеми з електричною системою автомобіля. Перевірка будь-якого запобіжників може натиснути, перш ніж інвестувати в евакуатор!

Відстежувати пробіг вашого автомобіля, тобто, скільки нафти ваш автомобіль використовує. Раптове підвищення спалювання палива означає, що ви вимагаєте, щоб шукати фахівця.

зберегти ваші гальма при наявності Вашого гальмівну рідину міняти кожні 30 000 миль.

Перевірте тиск в шинах раз на два тижні. Це проста перевірка технічного обслуговування може зберегти вам багато.

Зупинитися і піти трафіку причини надлишкового зносу вашого автомобіля. Йдемо далі і дати ваш автомобіль хороший 20-хвилинна поїздка на 55 миль / год на шосе між ними, якщо короткі поїздки часто.

Заміна перевантажених повітряного фільтра може збільшити витрату палива вашого автомобіля на цілих 10%. Будьте трохи стурбований, якщо килим виглядає занадто новою і перевірте ретельно ознак корозії при отриманні автомобіля з аукціону, оскільки багато автомобілі постраждалих від повеней вийти на ринок.
Carfax.com акцій інформація про огляді вживаного автомобіля, щоб переконатися, що ви отримуєте найкраще справу.