новітні технології для постійного видалення волосся

Попит на “інтенсивний світловий імпульс” (IPL) епіляції і лазерного лікування видалення волосся знаходяться на весь час високо. Це не дивно, враховуючи, що традиційні видалення волосся, такі як гоління, електроліз і воском є ​​болючим і дорогим. Гоління є щоденною неприємність. Електролізу ефективна, але так як це тільки лікує одного волосяного фолікула в той час, це не практично для великих площ і дуже багато часу. Віск є болючим і тільки короткострокове рішення.

Світла на основі видалення волосся назавжди зменшує небажані особи і волосся на тілі менше лікування і з великим комфортом, ніж це можливо з традиційними процедурами.

Лазери, хоча клінічно ефективними, мають обмеження по шкірі колір шкіри, колір волосся і товщини волосся. Наступні розвитку нових технологій призвело до нових, новаторським “світлового імпульсу технології”, які поліпшили клінічні результати в більш широкої клієнтської бази.

Наше обладнання видалення волосся в Раю Лазерна Інститут поставляє певних довжин хвиль, з великими розмірами місці, чудове охолодження контакту і гладкою технології імпульсу для клієнтів всіх типів шкіри, кольору волосся і тонкого волосся. Ми пропонуємо для епіляції небажаного волосся з усіх областей тіла, включаючи обличчя, спину, груди, ноги, лінія бікіні і пахвових областях з великим комфортом і менше простоїв. У Paradise Лазерна епіляція безпечно видаляє небажаних волосся на тілі, не пошкоджуючи тонкі пори і структури шкіри.

часто задаються

1. Скільки лазерного лікування видалення волосся мені будуть потрібні?

Волосся росте циклами. Кількість процедур, необхідних залежить від вашого кольору шкіри і грубість волосся. Кожен буде потрібно не менше 4-6 процедур через кожні 4-6 тижні, так як процес діє тільки на волосся на початку циклу вирощування (анафазе). Повторних сеансів необхідно для лікування цих фолікулів, коли вони знову увійти в ранній фазі росту.

2. Як лазерне видалення волосся?

Лазер випромінює невидимий світ, який проникає в шкіру, не пошкоджуючи її. Тоді він поглинається пігментами волосяного фолікула. Лазерний світло селективно поглинається фолікула шкоди його функції і знижує його здатність виготовляти волосся. На рівні волосисто фолікул, лазерне світло поглинається пігментами потім перетвориться в тепло, яке пошкоджує волосся, але не навколишню шкіру.

3. Наскільки безпечна лазерна епіляція?

Лазерна епіляція є ефективним і перевіреним методом. Лазерний можна використовувати в якості медичного пристрою, так як в можна точно налаштовані відповідно до типу кожного пацієнта шкіри, що гарантує ефективне лікування. Дотримання інструкцій і запобіжних заходів, які необхідні для безпечного лікування. Таким чином, використання потужного пристрій, пристосований для кожного типу шкіри забезпечує ефективне і безпечне лікування.

4. Які запобіжні заходи повинні бути прийняті до лазерної епіляції?

Вкрай важливо, щоб триматися подалі від сонця за кілька тижнів до лазерної епіляції сесії, так як засмага є протипоказанням для лікування. Люди під ліків повинен попередити свого лікаря, так як деякі препарати можуть призвести до реакції на світло і вимагають відстрочки лазерне лікування. Оброблюваної поверхні повинна бути голеною до видалення волосся лазером сесії. Ви повинні уникати електролізу, вищипування або воском протягом 1 – 2 тижні до початку лікування. Якщо у вас є історія герпесу періоральний, профілактичної терапії можуть бути запропоновані. Ви повинні обговорити бажаних результатів і поліпшення, які ви очікуєте досягти за допомогою практики, і разом ви можете вирішити, якщо ваші очікування будуть виправдані, і якщо це лазерне лікування є найкращим варіантом.

5. Може Лазерна епіляція роботи для білих або світлих волосся?

Так. Paradise Лазерний інститут має спеціальну частину руки лазерний у використанні для людей з білими або світлим волоссям.

6. Які запобіжні заходи повинні бути прийняті після видалення волосся лазером сесії?

Ви будете рекомендується використовувати зволожуючі і анти-почервоніння крем протягом години після лікування. Вплив сонця є протипоказанням, сонячний екран повинен бути використаний у разі сонячної погоди, і сонячний фактор Захист (SPF 35 +) повинні використовуватися, який містить оксид цинку.

7. Які процедури Paradise Лазероподобние?

Ваше лікування постачальник буде рухатися частину руки по шкірі, в той час як весь цей час він пульсує. Кожен імпульс буде послати промінь світла через вашу шкіру. Миготливий світло, звуковий сигнал, і м’яке відчуття на шкірі скаже вам, коли частина руки в даний час імпульсні.

8. Що я повинен чекати після лікування?

Відразу ж після лікування, можна очікувати, м’який загар, як відчуття, воно може супроводжуватися деякими незначними пухлину. Це звичайно триває 2-24 годин, а може бути заспокоєні з холодним гелем або пакети з льодом. Оброблені волосся буде продовжувати з’являтися на 7-30 днів після обробки. Це не зростання нового волосся, але оброблені волосся видворяють з шкіри.

У будь-який момент часу, деякі з ваших волосся не в фазі зростання. Тому вам буде потрібно більше, ніж одна обробка впливає на зростання всіх небажаних волосся.