зробити ваше обличчя красивим

тип шкіри

З шкірою є одним з найбільших органів тіла, це не подив, скільки упор робиться на догляд за нею. Шкіра є також самим візуальне всіх органів і гарного догляду за шкірою означає більш чудові, здорові вас. Наші генетики, раси, віку і все це відіграє фактор нашого типу шкіри. Як наша шкіра реагує на нашу дієту, гормони, навколишнє середовище і клімат в якому ми живемо може допомогти нам визначити, як вибрати найкращі продукти по догляду за шкірою і найбільш ефективний спосіб лікування наших областей складності. Ми опишу чотири загальних типів шкіри:

нормальної шкіри

Нормальна шкіра відчуває себе комфортно і вимагає найменше уваги. Тих, пощастило з цим типом шкіри є підходящий баланс вологи і видобутку нафти, щоб мати гладку, здорову шкіру з мінімальним проривів. Очищення з м’яким милом щодня і використанням легкий зволожуючий крем, якщо потрібно, як правило, достатньо для цього низькі експлуатаційні витрати типу шкіри.

суха шкіра

Суха шкіра може вплинути будь-якій віковій групі, але це більш загальне, як ми стаємо старше. Це незатишний і жорсткий, часто з сухих ділянок, які можуть отримати роздратування і свербіння. Через брак нафти, суха шкіра схильна до тонкі лінії і зморшки з’являються. Якщо у вас суха шкіра, використовуйте зволожуючий крем часто, під макіяж перед сном і збільшити рівень комфорту і знизити ймовірність небажаних ліній.

жирна шкіра

Жирну шкіру відбувається, коли сальні залози працюють понаднормово та надавати занадто багато масла, що дає нашій шкірі глянсовий, а іноді і жирної погляд. Великі пори часто є характерною тих, з жирною типу шкіри і підлітки часто страждають прищі і вугрі, що знижує їх самооцінку. На щастя, Є багато продуктів на ринку сьогодні, щоб тримати у вузді нафти, тим самим зменшуючи або усуваючи будь-які рубці, які можуть виникнути. Використання косметики і порошок вбирає масло крайніх при мінімізації Excel.

Т-зони

Комбінована шкіра є найскладнішим, щоб піклуватися, тому що деякі регіони сухі, жирні і деякі деякі можуть бути абсолютно нормальним. Маслянисті речовини, як правило, в Т-зоні і лоб під час посушливих районах поширені на зовнішніх областях щік. Використовуйте для догляду за волоссям, які вступають в контакт з шкірою навколо волосся може викликати небажані афект засихання. Там немає один продукт, який, як якби магія вирішує проблеми для кожної людини, тому, це краще взяти час для догляду за комбінованою шкірою типу так.

Маска для обличчя рецепт

Нанесіть маску індійського фініка один раз на тиждень. Для цього 10 г зануритися тамаринд у воді і її фільтрації пульпи. Змішайте жовта охра в цій пульпи і зробити свою пасту. Нанесіть його на обличчя і шию на 10 хвилин і чим мити обличчя. Нанесіть зволожуючий крем на обличчі. Робити це регулярно протягом одного місяця. Там буде красива ALTER на вашому обличчі. Закип’ятіть воду і покласти помаранчевої оболонці в ньому. Маш, коли вода при кип’ятінні. Тепер збережіть його для отримання холоду. Вранці очистіть обличчя з цією водою з бавовною. Наріжте листя салату на дрібні шматочки. Mix рожеву воду і сік лайма в ньому. Залишити його як це протягом ночі. Mash це відповідним вранці і фільтрувати її. Втирати цю суміш на шкіру відповідним. Через годину прийняти ванну. Це принесе світіння на шкірі. Візьміть кілька листів шафрану, 1/2 чайної ложки гірчиці і 1/2 чайної ложки пажитника, одна частина kappor, одна чайна ложка buchanania широколистий і трохи порошку сандалового. Змішайте його з молоком і розчавити його і застосувати його на обличчя. Через годину покласти кілька оливкової олії на руки і позбавити його і мити. Він підтримує блиск на обличчі.