дивлячись веселими Інвестування в стикових ліфта

З віком наш організм, як правило, спад і SAG, і ніде це більш очевидним, ніж коли мова йде про наших сідницях. Пам’ятайте, що сцена в Секс у великому місті, коли Саманта, нарешті, вирішує переспати з багатим старий дивак, а потім викликає його, коли вона бачить, що його в’ялу, голі прикладом у всіх його undraped слави? Не дозволяйте цього трапитися з вами!

Якщо ваша нижня, схоже, може використовувати деякі ремонтні роботи – і вправи і дієта зазнали провал – ви можете розглянути питання про прикладом ліфта. Хоча ця форма косметичної хірургії і болючим і дорогим, він може дати старіння, в’ялості щокою нове життя, і щоб вони виглядали shapelier і гладкою, коли або одягнені або роздягнені.

І чоловіки, і жінки можуть отримати вигоду з ОР, і хоча будуть видно рубці, більшість людей говорять, кінцевий результат – каламбур – це коштує того. Але, перш ніж перейти в, однак, знають, що саме ви хочете, і процедура принесе максимальну вигоду власного позаду.

способів отримати прикладом підняв

Кілька способів зробити вашу нижню perkier перебувають на ринку сьогодні, і вирішити, що краще для вас є особистим рішенням між вами і вашим Tushy. Вони включають в себе:

* Традиційний ліфт сідниць: Цей тип Збільшення сідниць включає ночівлю в лікарню для більшості пацієнтів, і або загальним наркозом або епідуральної анестезією, яка приголомшить вас від талії вниз. У деяких випадках пацієнти вибирають для ліпосакції здійснюватиметься
в той же самий час, щоб позбутися від целюлітні ямочки і прати, що «апельсинова кірка» ефектом, загальною для булочки багатьох (якщо не більшість) жінок.

Операція починається з розрізом, проведеним прямо під сідницями в складці там, з надлишку шкіри і жиру відвезли. Нових країв шкіри потім зшиті разом, і хоча ви залишитеся зі шрамом слід основному приховані складці.
Однак, якщо ви схильні до келоїдних рубців, вони можуть бути більш помітними.

Для більш молодих пацієнтів, нова техніка доступна, який потік підтягує шкіру замість видалення. Це тільки для людей, які мають хорошу пружність шкіри, яка, на жаль ми схильні втрачати як ми стаємо старше. І якщо ваша шкіра була настільки відмінною, вам не потрібно буде прикладом ліфта
в першу чергу!

* Бразильського Butt Lift: Не плутайте це з бразильським воском бікіні – це дві абсолютно різні процедури. Ця процедура є кращим для молодих пацієнтів з менш обвислій шкіри. Вашу дупу будуть зняті з ін’єкціями власного (очищена) жиру або імплантати, щоб зробити вигляд, набагато вище, ніж насправді / було. Якщо ваше тіло не має зайвого жиру, то імплантати з силікону використовуються, хоча і з використанням донорських жиру, як правило, кращим методом.

Знайте, що ви знайдете його дуже незручним, щоб сісти на строк до одного місяця, якщо у вас є ця процедура здійснюється. Ви також повинні мати буквально сотні ін’єкцій, в деяких випадках, для цієї роботи, так що це не для людей зі слабкими нервами, або тих, з болями
порога.

Крім того, жир в області близько вашу дупу будуть використовуватися, витягають зі свого тіла через ліпосакцію. Перевага полягає в тому, що має менший тіла поблизу вашу дупу зроблять ваш дупа виглядає повніше, недоліком є ​​те, що це може бути вкрай неприємною процедурою. Але тоді, ні болю,
Ні виграшу!

* Париж Butt Lift: Це переміщує тканини в області сідниць з невеликими швами, і проводиться під місцевою анестезією. Відносно новий, журі все ще відсутня …

* Marcolane ін’єкцій. Marcolane є наповнювачем в основному з гіалуронової кислоти, який був використаний в США протягом багатьох років, як швидкий спосіб для збільшення розміру грудей жінки на строк до двох чашок. Зараз стає популярним, як миттєвий підйом Butt, даючи чоловікам і жінкам perkier бомжі в одну мить.

Наповнювач вводять у бік вашу дупу, а також верхній частині, і пацієнти говорять, що бачать негайного поліпшення. У деяких випадках радіохвилі також використовуються, щоб допомогти підтягнути шкіру навколо області, яка була налетіли.

Ніщо не вічне – і це включає в себе Marcolane. Наповнювач в кінцевому підсумку отримує всмоктуватися в організм, так що вам буде потрібно поповнення кожні півтора року або близько того, залежно від вашої особистої ситуації. Його виробники говорять, що це безпечно, коли він поглинається, але дуже довгострокові дослідження не проводилися.

Відновлення після Butt Lift

Синці та набряки вважаються в порядку речей, якщо у вас є традиційна бразильська або ліфт, і, хоча ви можете повернутися до роботи протягом декількох тижнів деякі з безпосередніх побічних ефектів може зайняти кілька місяців, щоб розсіяти. Можливо, вам доведеться носити замість того щоб витягати тіло одяг для
деякий час, тому не планую пляжний відпочинок занадто скоро після того, як операція.

Ускладнення завжди можливо, особливо якщо загальна анестезія використовується. Поряд з інфекцією ви можете також зіткнутися ТГВ (тромбоз глибоких вен), уповільнене загоєння і опуклі шрами. У рідкісних випадках пацієнти залишаються з похилені задня частина і пошкодження нервів супроводжується онімінням.

Ви можете зменшити ризик, роблячи домашню роботу заздалегідь, і лише за допомогою хірурга акредитованих при Американського товариства пластичних хірургів, або еквівалент, і знайти один з довгим послужним списком точним виконанням цієї процедури. Ви можете знизити ризик повністю, не мають прикладом ліфт – але ми не всі народилися, як благословив як Дженніфер Лопес!

Ціни варіюються, але доведеться заплатити до $ 15000 за бразильським ліфті прикладом або навіть більше, – хоча ця цифра буде варіюватися від клініки до клініки, і залежно від частини країни ви живете ін’єкції Macrolane значно дешевше – задавайте питання Вашій області.