Як зробити ваше свято кольору останньої

Курортний сезон, коли ви робите раундів Вашої родини та друзів. Це прекрасний час, щоб наздогнати людей, яких ви не бачили протягом усього року, і частина весело дивлячись на все, в тому числі вашого волосся.

Переконайтеся, що ваше перебування коси Казковий від подяки на через Новий рік з цими порадами від колориста-Лістера вибору, Марі Робінсон. Робінсон відповідає за забарвлення замки майже кожен топ зйомок знаменитість або живуть в Нью-Йорку, в тому числі Наталі Портман, Рейчел МакАдамс, Сієнна Міллер і Лів Тайлер. Виконайте наступні інсайдерської пропозиції для досягнення свята з нетерпінням, що підходить саме вам.

Порада 1: Будь-яка людина може мати трохи червоного сезонних свята в її волоссі. Тимчасові полоскання є ідеальним доповненням до будь-якого святкового ансамблю. Спробуйте полуниці промити тону для блондинок; Burgundies котлів і для брюнеток.

Порада 2: маленьке чорне плаття є хітом кожен курортний сезон. Доповнюють вигляд з декількох контрастних сміливих моментів у вашому волоссі.

Рада 3: При фарбуванні в салоні або будинку, важливо, щоб завжди застосовувати незмивний обробки активованим силікону та засоби догляду відразу після першого шампуню. Цей важливий крок запобігає нові кольори від вицвітання з наступним промиванням. Робінсон пропонує використовувати TRESemmé colorTHRIVE Щодня блокування кольору в спреї або крем.

Рада 4: Ще один відмінний спосіб захистити колір є установка душової фільтр, який видалить тверді відкладення води з душу води. Іржа може зробити обидві блондинки і коричневе волосся дуже помаранчевий і мідний; вапна робить блондинка зелено-золотий. Простий в установці фільтрів для ваших душ доступні в більшості аксесуарів для дому відомств.

Порада 5: Не використовуйте кольору, що накопичують шампуні і кондиціонери, щоб продовжити колір. Так як волосся здоровими в корені і суші далі вниз по волоссю, пігменти від цих продуктів поглинаються нерівномірно, порушуючи цілісність кольору.