Як видалити свій молі шкіри природним шляхом

Ця стаття спрямована на роз’яснення різних методів, які можуть бути застосовані. Вибір кращого методу, безпосередньо пов’язаний з типом мовляв ви хочете, щоб відігнати. Консультації з лікарем або хірургом б доцільно, так як вони були б у змозі проаналізувати плюси і мінуси кожного методу і запропонувати той, який відповідатиме вашим мовляв проблеми.

Це важливо пам’ятати, типу та інтенсивності шрами, які будуть результаті процедури перед decinding той, який підходить. Небагато методи більш болючим над іншими і залишити вас з величезним шрамом після лікування.

Видалення методу зі швами

Різка шкіру глибоко, щоб видалити весь мовляв шкіри і тканин пов’язані і шити області, щоб уникнути кровотечі, називається висічення. Ця процедура, як правило, використовується, коли зацікавлені родимка на плоскій поверхні або коли родимка побоювався бути злоякісним.

висічення з припіканням

Як і у видаленні з колючими метод, це також включає в себе видалення моль різання в глибокій хоча розташування спалюється з припіканням-інструмент, як завершення процедури. Шви не потрібно для цього методу при спалюванні зона зона запобігає кровотеча. Цей метод часто залишає користувачі незадоволені, тому що цей метод залишає шрами, а також запах горілого шкіру подразнює на носі.

Лазерне видалення

Видалення мовляв використанням лазерного є останньою і поточної тенденції. Цей метод включає в себе випарювання зацікавлених тканин через лазер, без різання або зшивання який вітається. Цей процес не рекомендується при роботі з родимками, які розташовані дуже глибоко в шкірі, так як лазерний промінь не може проникнути в шкіру досить глибоко, щоб видалити мовляв повністю.

заморожування Видалення родимок

Ця процедура виступає тільки на молі, які виступають. Перший крок, щоб знеболити область мовляв шляхом застосування анестезії. Коли шкіра стає оніміли, scrapel використовується для видалення виступаючих мовляв підняті над поверхнею шкіри. Це лікування може залишити слід на шкірі, які можуть бути білими або в’янути кольору самого кольору.

Хоча завершення лікування слід дотримуватися обережності, щоб уникнути інфекції навколо області та диспансерне спостереження після лікування пропонується, протягом обумовленого періоду часу.