П’ять причин, щоб отримати силіконові імплантанти грудей

Збільшення грудей була однією з найбільш часто запитуваних процедур пластичної хірургії в США протягом досить довгого часу. За останнє десятиліття, це стало ще більш популярним, ніж ліпосакція. Ця процедура не підходить для всіх. Однак, якщо ви є гарним кандидатом для хірургії, Ось п’ять причин, щоб зробити вирішальний крок і підвищити ваше декольте.

1. інвестувати в грудях
У ці дні, грудні імплантати коштують менше, ніж пристойний старий автомобіль – і вони, напевно, довше. Косметичні хірурги раді повідомити ви проводите Visa чи MasterCard для оплати операції. Крім того, багато приватні практики з’єднає вас з планом платежів для пластикової хірургії кредиту з розумною процентною ставкою. Ви навіть можете подати заяву на отримання відновлювальної кредитної медичні з найбільшою фінансовою установою, як GE. При цьому типі карти, ви можете платити за операції, стежити за процедурами, ліки, стиснення одягу та будь-які інші витрати, які ви понесете.

2. схоже, природним жінка
Коли справа доходить до почуття природно, силіконові імплантанти грудей виграти руки вниз (або руки) над розчином. Поки все йде добре з вашої хірургії і зцілення, невеликі шрами і гарячим тілом Smokin ‘буде єдиною докази, які ви мали роботу. На правил FDA, ви повинні бути не менше 22 років на вибір силіконових імплантатів для пластичної хірургії. Однак, чим вище якість може бути варто почекати – і Victoria `s Secret може допомогти вам підроблені великі цицьки в цей час.

3. Pump It Up
Якщо ви не впевнені, який розмір ви хочете, щоб ваші груди буде, поговоріть зі своїм збільшенню грудей хірурга про регульованою імплантатів. Кількість наповнювача може бути змінена через клапан навіть після того, імплантати були “встановлені.” Ця опція була доступна тільки в фізіологічному розчині, а тепер регульовані силіконові моделі також доступні. Ви як і раніше повинні мати загальне уявлення про те, скільки розміри чашки ви хочете піти, але є трохи більше простору для маневру після операції. Це особливо корисно, якщо вам потрібно один імплантат завищену або занижену небагато для досягнення кращого симетрії.

4. не ризикуйте
Ви можете знати, що силіконові імплантанти грудей були виведені з ринку на деякий час. Побоювання, що аутоімунні захворювання та захворювання сполучної тканини може бути викликано витоком силіконові були широко поширені, тому FDA вирішила перестрахуватися. Це призвело до набагато більш високий рівень контролю для силіконових імплантатів, ніж багато інших споживчі товари проходити до затвердження. Після ретельного тестування і тривалих клінічних випробуваннях, ніякого зв’язку взагалі було знайдено між грудними імплантантами і хронічних захворювань, таких як вовчак або ревматоїдний артрит. Там також немає доказів того, що силікон може потрапити в грудне молоко. Силіконові імплантати були продемонстровані задоволення FDA, щоб бути безпечні і доступні для жінок знову.

5. Хвиля майбутнього
Клінічні пробне тестування ведеться для нового “липких ведмедів” імплантатів. Ці згуртованої силіконові імплантанти вже використовуються в Європі та інших країнах, але все ще розслідується FDA для затвердження в Сполучених Штатах. Завдяки твердості матеріалу силіконовий гель, клейкий ведмедя імплантати надають природну форму сльози на груди – повніше на їх нижній край, ніж уздовж верхнього краю. Згуртована гелю також м’які на дотик і відновлює свою форму після того, скорочуються. Це означає, що існує мало шансів на зовнішній оболонці розвиваються ряби або інших дефектів, які можуть призвести до розриву. Навіть якщо імплантати зламувати повністю, вони залишаються тверді маси, а не дефляції.