Ньюпорт імплантати грудей пляжі

Чи отримали Ви від бовдура роботу вашого чоловіка це Різдво? Як би ви відреагували, якби він попросив вас отримати? Чи є операція, як панчоху наповнювача забороненою темою, або ви не можете чекати, щоб лягати під ніж?

Якщо ви, як багато любові, як те, що ви говорите, що ви, то не повинні ваш розмір чашки не такий проблемою? Здається, пані, ми не можемо зробити прямо за неправильне. Невже ми егоїстичні за відмову щедрими пропозиціями наших партнерів, або ж ми були ще більш егоїстичним поставити хірургії в наших списках Різдво? Зрештою Джордж Клуні кинув свою подругу на рік, влітку минулого року за відмову, щоб не отримати бовдура роботу.

Я хворий і втомився слухати мої подруги скаржаться Чи йти під ніж морально чи аскетично прийнятним. Існує немає правильних і неправильних відповідей. Якщо ви і ваш партнер обидва хочемо це тоді вперед і з піснею, це не означає, що у вас криза ідентичності. Пишаєтеся своїми природними красотами не те, що я можу передбачити банери феміністок пофарбовані в крові, але операцію просто самовдосконалення, принципово не відрізняється від проколювання вух. Ви можете взяти точку ще далі і відмовляються навіть носити дезодоранту.

Як далеко, щоб прийняти це особиста річ, те, що кожен повинен вирішити для себе. В ідеальному світі, ми всі були б у повній гармонії з самим собою. Якщо вам пощастило мати такий внутрішній світ і рівновагу, то я не збираюся, щоб спробувати забрати у вас! Ми живемо в vainest місто в світі, і це просто так воно і є.

Є й інші альтернативи скальпелем, що ви не можете бути в курсі, хоча. Шведська компанія під назвою Q-Med, (ви можете знати їх для своїх знаменитих зморшок крем Рестайлінг) розробили свого роду ін’єкції бовдура роботу. Для тих, хто шукає більш тонке зміна, і об’єкт йти під ніж на підставі своїх принципів (або фобій), то це може бути просто те, що ви так довго чекали. Мабуть, є останнім писком моди з японськими жінками, були продуктом першої злетів. Процедура звучить просто мені, як і все, що потрібно, це крихітний розріз під кожну груди – вся процедура займе 45 хвилин, і ви можете піти прямо повернутися до роботи. Схоже, більше бовдура джеб потім бовдура роботу дійсно. Якщо ваше мислення це було б зробити гарний подарунок для себе, то йому краще отримати збереження. Вони коштують близько $ 4000 (верхнього вікна близько $ 2000), і лише протягом близько року, перш ніж ви будете акуратно повернутися. Якщо ви не вистачає декількох доларів, то ваш хвіст може виляти, але слово застереження вам дам – ​​це лікування є новим, непривабливі сторони впливає насправді не було часу, щоб показати себе ще.

У будь-якому випадку, коли справа доходить до однієї людини у відносинах бажаючи змінити інших, або в фізичної або поведінкової сенсі були кордону лежить, здається, розум поля. (Наполягаючи, що він ставить сидіння від унітазу, безумовно, добре.) Але суть всієї цієї дискусії я думаю, що так часто упускається з виду. Звичайно, все це зводиться до, чи є чи ні запит був би вимикач угоди чи ні. Якщо мій чоловік мені ультиматум або простягаючи мені хірургії брошури або синглів додає, то тільки дурень би залишитися з ним. Якщо пару ви б залишитися разом, (незалежно від того, якщо один з вас отримав хірургії чи ні), то це зовсім інша історія все разом, і це те, що ви, хлопці, повинні розуміти!

Тепер називайте мене лицемірною дам, але якщо мій чоловік не отримує спину воском найближчим часом, то ці різдвяні подарунки він отримав буде його останнім!