Манука Мед для лікування синдрому роздратованого кишечника (СРК)

Меду, отриманого з рослини Манука, яка використовується як природна альтернатива ліки для ефективного лікування синдрому роздратованого кишечника.

Статистика показує, що 1 з 5 американців страждають від синдрому роздратованого кишечника (СРК). Через почуття збентеження, багато пацієнтів, як відомо, чекати до 3-х років, щоб побачити свого лікаря про симптоми IBS.

Синдром роздратованого кишечника є група симптомів, які впливають на товстої кишки (товстого кишечника). Якщо у вас є IBS, ваші м’язи товстої кишки могли б контракт занадто багато, викликаючи діарею, або не вистачає, викликаючи запори. IBS симптоми можуть бути викликані стресом, хворобою, деякі ліки і деякі продукти харчування (наприклад, молочні продукти, кофеїн або алкоголь).

IBS симптоми включають біль в животі, спазми, здуття живота і газу, особливо після їжі. Особи, які страждають синдромом роздратованого кишечника також відчувають запор, діарея, або те й інше. Інші симптоми включають в стільці слизу і мають бажання рухатися ваш кишечник після вже роблять це. Як не дивно, більшість людей з СРК тільки легкої до помірної симптоми. Дуже небагато людей відчувають серйозні симптоми.

Причиною синдрому роздратованого кишечника невідомо. Тим не менш, є спосіб, щоб контролювати його. Манука Мед з Нової Зеландії використовується багатьма для успішного лікування СРК. Осмотичного ефекту даного типу мед допомагає табурет, щоб рухатися, що впливають на спосіб переміщення рідини в товсту кишку. З Манука Мед є природним цілителем, це було виявлено, не мали ніяких негативних побічних ефектів при використанні в лікувальних цілях.

“Манука Мед має більше цілющих властивостей, ніж будь-який інший мед”, говорить Франк Buonanotte, генеральний директор Honeymark Міжнародний якої є імпортером Манука Мед в США “Ці цілющі властивості є похідними від заводу Манука який є корінним в Нову Зеландію. Манука Меду загоєння здібності, як відомо, постійно випереджають традиційні форми ліки. “