як нанести макіяж згідно із затвердженою процедурою

Почніть з свіжих промитих обличчя (і руки, теж). Отримати особи, або зробити його самостійно. Ви хочете, щоб ваше обличчя, щоб бути чітке і гладке полотно для вас, “художник”, щоб зробити ваше мистецтво. Використовуйте хороший глибокого чищення маски. Не відшаровуються якщо у вас жирна або чутлива шкіра. Він розповсюджуватиметься бактерії навколо особи від вже існуючих плям. Використовуйте антибактеріальне мило, якщо у вас є прищі. Також переконайтеся, що ви заміните ви використовуєте рушник, щоб висушити Ваші обличчя щотижня. Нарешті застосовується тонер, приймаючи ватним тампоном, змоченим у теплій воді і змести його на обличчя. Тонер відновить рівень рН шкіри і підібрати залишилася бруд.

Якщо фундамент зазвичай робить вашу шкіру відчувати себе товстою і жирної, то ви не використовуєте правильний вигляд (більш міцного фонди важче, оскільки є основою, які перетворюються в порошках тому уникайте цих). У самому справі, ви можете в значній мірі уникнути майже всі фонди і дотримуватися крем приховування та корекції палички для роздратування шкіри і темні кола. Застосувати ці і змішайте їх, масажуючи їх в шкіру.

Використовуйте щітку, щоб застосувати консилер під кожним оком, і втирати його в с пальцем. Він повинен зрушуватися з шкірою, як фундамент. Якщо консилер йде Cakey, формула ви використовуєте дуже сухе. Нанесіть навколо носа і губ, щоб зафіксувати колір губ і зробити губи повніше з’являються. Коректор повинен доповнювати і дзеркало тіні вашого фонду. Якщо ваш праймер, основа і консилер все на основі кремнію, вони будуть набагато довше.

Просто нанесіть помаду одного кольору. Виберіть будь-який з потрібний колір помади (колір, який підходить для вашого тону шкіри) і нанесіть на губи. Додайте трохи бальзаму для губ, якщо ваша помада мають дуже невелику кількість зволожуючого агента.

Просто нанесіть тонкою лінією підводки для очей на зовнішньому кінчику нижню повіку ока. Чи не намалювати повну лінію від нижньої внутрішньої кришки очі на нижній зовнішній частині повіки, вона буде виглядати дуже неприродно. Нанесіть помаду за вашим вибором і додати бальзам для губ, якщо це необхідно.

Завжди зволожуйте шкіру перед нанесенням основи, навіть якщо ваша шкіра жирна. Першим кроком при нанесенні макіяжу є застосування відповідних Зволожувач у відповідності з вашим типом шкіри. Це поліпшить якість вашої шкіри і діяти в якості захисного шару, яка утримує вологу в шкірі і зупинити його від випаровування. Нанесіть зволожуючий крем і дайте йому вбратися протягом 3 хвилин перед нанесенням основи. Зволожуючі захистити шкіру від сонця, вітру, холоду, від забруднювачів навколишнього середовища і живлять шкіру.

Якщо ви використовуєте занадто багато бронзатор і ваша шкіра виглядає помаранчевим, то ви можете стерти деякі з макіяж з чистою губкою макіяж, поки не отримаєте бажаний вид.

Найкраще грати з різними кольорами, поки не отримаєте той, який добре поєднується на губі. Це дуже важко сказати, які кольори краще всього хоча ваш візажист, ймовірно, радив вам на який колір вибрати.

Нанесіть тіні для повік, щоб нижні вії. Використання тіней для повік кисті нанесіть глибокого відтінку тіней для повік по дну вій, зовні всередину Якщо у вас немає широко розставленими очима, не шикуються в лінію всю нижню кришку. Замість цього, зупинитися на півдорозі. Для більш природний вигляд, що не занурити кисть в тіні знову ж, замість цього, використовувати надлишок, що до цих пір на кисті для нижніх вій.