як лікувати герпес використанням L-лізин – поради та рекомендації для лікування та викорінення герпес

Я завжди використовую L-лізин для лікування моєї герпес. Ось деяка інформація, яку я отримав про це. Ви можете купити його в будь-якій аптеці. Він дійсно допоміг мені з герпес, хоча я не буду їм Sera.

L-лізин переваги є суттєвими. Що таке L-лізин? Простіше кажучи, L-Лізин є незамінною амінокислотою. Це насправді, один з багатьох амінокислот, які організм потребує постійного ремонту тканин і для зростання, а також (особливо для спортсменів і бодібілдерів). L-лізин в організмі повинні бути отримані з їжі і / або добавок.

Амінокислоти є основним, будівельних блоків білка. Справді, білок в основному складається з амінокислот. Їх призначення і функції полягає в наданні допомоги у зростанні та підтримці основних клітин по всьому організму. Це також відіграє ключову роль у виробництві гормонів, антитіл і ферментів. Більш амінокислоти інформацію тут.

L-лізин переваги: ​​функції та переваги L-лізин
Переваги L-лізин зосереджені. Без будь-яких подальших прощай, ось найбільш значимі L-лізин вигоди.

* L-лізин Природні Допомога для черепиці існує. Черепиця поразки болючі внаслідок реактивації вірусу вітряної віспи. L-лізин, здається, допомагає лікувати виверження черепиці. Проте як і раніше необхідно проводити більше досліджень проводиться, щоб остаточно проголосити його основних факторів. Багато хто з них використовували стероїди, противірусні препарати, а також. Травники кажуть, що це корисно, а також.

* L-лізин переваги включають зниження тяжкості пов’язаних герпесу герпес. L-лізин інгібує вірус герпесу. Він запобігає і знімає холодної виразки навколо області геніталій, які герпесу типу 2, а також допомагає герпесу типу 1, яка не настільки суворі, як 2-го типу.

* Переваги L-Лізин також включають в себе ролі у підтримці здоров’я кісток

* Як L-лізин необхідні для синтезу колагену, воно має роль у здоров’ї шкіри, зв’язок і сухожиль.

* L-Лізин також допомагає в лікуванні і зцілення загального герпес і виразки, а також.

Найбагатший джерело L-лізину і розмірному L-лізин переваги червоне м’ясо, риба, молоко, яйця, сир, квасоля, сочевиця, горох і т.д. L-лізин Природні Допомога для черепиці та переваг L-лізин в цілому знайшли кращого в добавок. Іншими словами, підвищення кількості більше терапевтичним. В даний час, немає RDA (Рекомендовані дієтичні посібники) для лізину. Проте, за оцінками 12 мг на кожні 2,2 кг ваги тіла. Для підвищення переваг L-лізин, добавок рекомендується.

Побічні ефекти L-лізин:
Хоча Є багато L-лізин переваги, необхідно мати на увазі, щоб можливі наслідки, якщо є дефіцит L-лізину. Дослідники говорять, що L-лізин дефіцит характеризується втратою апетиту, анемія, нудота, втома, запаморочення, і навіть затримка росту у дітей. Бодібілдери та атлети повинні дивитися, щоб отримати 100 мг на день протягом переваги L-лізин наростати. Уникнути більше, ніж ця, хоча, як можливий побічний ефект надмірного L-лізин жовчних каменів. Як завжди, вагітних і / або жінки-годувальниці повинні проконсультуватися зі своїм лікарем, перш ніж приймати будь-які добавки. Будь приступати доповненням програми порадили поговорити зі своїм лікарем.
Як вибрати L-лізину таблетки

Щоб отримати оптимальний L-лізин переваги, добавок рекомендується. Пошук якість добавки, однак, утруднене, оскільки є дуже багато нечесних компаній, там буквально продажу сотні і сотні добавки всіх видів і сортів. Для того, щоб, як повідомив рішення, можливо, ми рекомендуємо наступні критерії, які можуть допомогти вам заощадити гроші, а також отримати кращий L-лізин додаток можливо.