природний догляд за шкірою з льон

Не так давно, використання льону стали “шум слова” в галузі охорони здоров’я та фітнес-колах. Справді, навіть великий Махатма Ганді одного разу сказав, що льон є “чудо-насіння». “Скрізь, де насіння льону стає постійного пункту харчування серед людей, не буде поліпшення здоров’я.”, Ганді проголосив.

Деякі дієтологи, дослідники та вчені вважають, що це може бути найважливіше, що сприяють зміцненню здоров’я доповнення поруч з полівітаміни. Майже кожна система в організмі можуть отримати вигоду з природних властивостей лляної олії, у тому числі серцево-судинної системи, імунної системи, системи кровообігу, репродуктивної системи, нервової системи, а також суглобів.

Льняна олія походить від синього квітучих рослин, які вирощують на західних канадських прерій своєю багатою нафтою насіння. Також відомий як лляне масло, лляне масло рекомендується як багате джерело омега-3 жирних кислот, які необхідні для підтримки здоров’я. Лляне складається з нафти, клітковини, білка і рослинний клей.

Дванадцять відсотків насіння льону слиз, що робить його ніжним, не дратує, природні проносні. Льон слиз ідеально підходить для тих, у кого чутливий шлунок, діючи як буфер для надлишкової кислоти шлунка, заспокійливу виразок або дратівливим розладах кишечника.

Насіння льону природний догляд за шкірою компоненти, які дуже багаті Омега-3 масла, ці незамінні жирні кислоти, які так важливі для нашого здоров’я, особливо для шкіри. Є багато проблем з шкірою сьогодні, таких як акне, екзема і псоріаз, які можуть бути викликані відсутністю омега-3 жирних кислот. Як багате джерело омега-3 жирних кислот, насіння льону здатний поповнити правильні рівні тіла цих жирів і так це природний дар догляду за шкірою від природи.

Багато людей також використовують лляне масло безпосередньо на шкіру, щоб зробити її більш гладкою і менш сухою. Деякі навіть повідомляють, що безпосередньо застосовувати насіння льону зменшує запалення шкіри, але набагато необхідні додаткові дослідження, перш ніж ми можемо знати напевно, чи правда це, викликаного зовсім інший фактор, або просто випадок ефекту плацебо. Шкіра вироби з лляної олії може легко стати прогірклим, особливо чистого лляного масла, де без консервантів були додані. Тепло, світло і кисень зламається масло насіння льону. Щоб зберегти свою ефективність, лляне масло повинні бути поміщені в герметичний контейнер, який слід тримати подалі від прямих сонячних променів. Спрей верхньої пляшки з додатковою кришкою краще, ніж звичайна пляшка з однією кришкою, так як спрей конструкція зменшує можливість попадання повітря в пляшку. Щоб запобігти природні догляду за шкірою, такі як льон шкіру масло насіння від повороту погано, ви завжди повинні зберігати їх у холодильнику. Кращий льонопродукції масло насіння шкіри, як правило, ті, обробляються при низьких температурах в умовах недостатньої освітленості.

Льняна олія та насіння льону в даний час знову як справжні продукти здоров’я. Вони безумовно заслуговує того, включено в будь-яку десятку природного догляду за шкірою, які є хорошими для всіх.