помада жаргоні – помада типи Роз’яснення

Є велика кількість видів помад і деякі жінки виявляються збентежені, коли намагаєтеся вирішити, на новий тип або колір. Який тип і колір краще для вас?

Що необхідно врахувати для робочого дня

Дивлячись полірованої ваш перший замовлення бізнесу, і крем помада (не надто блискучі, не надто матова) в нейтральному рожевих коричневий, ню, або бежево-рожевий Y буде вам там. Нейтральні кольори плоский спектр тонів шкіри і переться природним чином, так що ніяких проблем, якщо ви забули повторно після обіду.

Матові помади – цей тип є надзвичайно пігментовані формула, яка пропонує повне охоплення, але показує кожну маленьку помилку. Зробити це акуратно, застосовуючи з губ кисті.

Крем Помада – Цей тип є класичним текстуру і особливо симпатичний в нейтральних тонах.

Pearl Помади – Морозний помади знову в моді знову ж таки завдяки крихітній світловідбиваючі частинки, які надають блиск, які роблять цей тип ідеально підходить для тих, хто хоче трохи блиску.

Sheer Помада – кольори тільки дивитися інтенсивним. Це напів-глянцева формула свіжий спосіб носити Brights.

Помади Gloss – діапазон обробки і відтінків робить блиск коханих. Просто будьте готові повторно часто.

Stain – Його на водній основі швидко висихає формулу, тонування губ з прозорим мити стійкий колір.

Лак Помади – Якщо ви хочете, щоб піднятися на будь-яку блиск помади це інструмент / трюк.

Гл STICK – Це може бути використано, щоб виправити вашу помаду на місці довше.

Олівець для губ – використовуйте цю визначайте ваші губи. Це корисно, якщо ваші губи тонкі або ви відчуваєте тонких ліній.

Губна помада і розтушовування лінії – З віком крихітні лінії починають розвиватися помада робить заяву про важкою. Ви помітите, що помад почне повзати / влаштуватися в лінії протягом короткого часу. Щоб подолати це, промокніть губи з напівпрозорими порошок, а потім збудувати їх з губ олівцем. Подбайте, щоб розмазати лінії. Ви ж не хочете, щоб виділитися в якості координаційного центру. Лінії губ олівцем там тримати помаду на місці. Пет прозорішим порошком і ви закінчите. Ваша помада повинна бути встановлена ​​протягом більшої частини дня.