нові догляду за шкірою та краси продукції в наявності на Будинок Фрейзер

dermaglow пропептид запускається виключно в провідних Будинок Фрейзер магазинів по всій країні

Ні голки! Ні лікарів! без хірургічного втручання!

У результаті постійних інновацій та передових технологій, Calvin Девіс, провідних канадських фармацевтів сформулював Dermaglow пропептид діапазон, який, коли він почав у Канаді став хітом було продано більше 8000 одиниць протягом перших чотирьох тижнів з’явиться у продажу. Партнерство з Будинок Фрейзер у Великобританії надає Dermaglow пропептид унікальна можливість продажу з лічильниками розташовані в ключових місцях в головному залі краси. Цей унікальний, дуже ефективний анти-старіння по догляду за шкірою лінії поєднує в собі переваги науки і природи і є першою повною лінії по догляду за шкірою, щоб повністю використовувати унікальні омолоджуючі властивості пептидів.

Використовуючи новітні технології пептидів, Dermaglow пропептид діапазону створює шкіра виглядає молодшою, комбінуючи шкіру зміцнювальних речовин, шкіри і hydrators elasticizers з силою пептидів збільшити виробництво колагену і розслабитися скорочення м’язів обличчя. Як пептидів природно виникають в організмі, вони абсолютно безпечними і придатними для більшості типів шкіри, не викликаючи роздратування або НД чутливості.

Є в даний час десять косметичних продуктів в лінію і два для губ. Ці два продукти є героя Розширений терапії зморшок (£ 125.00, 150 мл) і миттєвих Eraser зморшок (£ 75,00, 30 мл). Клінічні випробування проводяться на складні терапевтичні зморшок показали неймовірні результати – глибини зморшок був явно скорочений на неймовірні 50% протягом всього від 2 до 4 місяців використання і миттєвих Eraser зморшок (£ 75.00,30 мл) миттєво заморожує всі глибокі зморшки і

зморшки, помітно зводячи їх на 50-90% – ці ефекти триватимуть до 24 годин.

Пептиди вже давно використовуються в лікуванні пошкодженої шкіри – як правило, після серйозних пошкоджень ПС, опіки і глибокі рани, але їх ефективність у скороченні зморшок і тонких ліній є більш недавнє відкриття. Пептиди заохочувати літніх шкіру виробляти колаген разом з гіалуроновою кислотою – ще одним ключовим фактором у забезпеченні вологи в шкірі. Це призводить до «ущільнює» ефектом і гладкою, м’якою і виглядає молодше особи, тому що тонкі лінії і поверхневі зморшки ефективно заповнити під поверхні шкіри.

Доступно тільки від провідних Будинок Фрейзер магазинів по всій країні. Для отримання додаткової інформації звертайтеся VitalScience Ltd по телефону +44 (0) 800 328 7612