методи макіяж очей може дати вам очі, ви хочете

Ви не можете народитися з ідеальним очі, але хто? Якщо ваші очі Squinty або занадто далеко один від одного, не впадайте у відчай. Деякі методи макіяж очей досягнення оптичних ілюзій. Ці методи макіяж очей прості, потрібно тільки олівець для очей і праву тінь. Ось деякі з ілюзій ви можете створювати і макіяж очей методи, які дозволять вам отримати їх:

1. Ви хочете, щоб ваші очі, щоб подивитися ближче один до одного.
Почати радикальні бліді тіні для вік на всю область навколо очей. Потім застосуйте кольору середовища на внутрішній половині вашого століття. Створення натурального кольору шляхом змішування назовні. Нарешті, лінія внутрішнього кута ока до середини, а потім суміш, все ще йде назовні. Якщо ці методи макіяж очей не може зробити очі, які знаходяться дуже далеко один від одного дивитися ближче один, ніщо інше!

2. Ви хочете, щоб ваші очі, щоб дивитися далі один від одного.
Рішення очі менше очі на ширину плечей? Наступні прийоми макіяжу очей: Легка консилер це один відтінок світліше, ніж ваш тон шкіри на внутрішньому куті повік. Розтушуйте. Тоді, підмітати середньо-темні матові тіні для повік із середньої частини на зовнішню половину кришки. Нарешті, лінія внутрішнього кута ока з підведенням для очей. Конічні лінії назовні і вгору, проходячи повз зовнішнього кута ока.

3. Ви хочете, щоб ваші очі виглядати більше.
Нанесіть легкі тіні на століттях. Тоді, тінь зовнішнього кута ваших кришки, а також складки, з більш темним відтінком. За допомогою олівця для очей, лінія вашого зовнішнього нижніх і верхніх повік. Бути дуже обережним, щоб конус трохи до зовнішньої частини ока. Нарешті, підмітати крем або білі тіні для повік в середині вашого browbone. При правильному виконанні цих технік макіяжу очей, безумовно, зробити маленькі очі з’являються великі.

Ви не повинні народитися з дивовижними очима виглядати приголомшливо. Підроблені ваш шлях до казкових баньки із макіяж очей методи, які швидко і легко дотримуватися.