макіяж – нанесення консілера і рум’яна правильно

При використанні маскувальних засобів як частина вашого повсякденного життя макіяж, завжди переконайтеся, що він відповідає Вашому тону шкіри, і завжди пам’ятати, щоб не переборщити. Намагаються приховати ці дефекти, але не перестарайтеся і зробити вашу шкіру неприродним поглядом.

Світлорозсіювальна приховувачів може ефективно працювати, щоб приховати темні кола під очима. Жовтий або персиковим відтінком також допоможе вам у будь-якому ховаються сині тіні і зробити його, як у вас було хорошого нічного сну. Текстура також дуже важливо, вибрати той, який відчуває себе легко і гладко. Коректор не повинні розташовуватися в будь лінії, але повинні ковзати по ним. Ви можете застосовувати його кінчиками пальців або за допомогою кисті, використовуйте те, що це кращий спосіб для вас.

Велике консилер завжди повинні бути легкими і вершковим гладкою і колір повинен природно поєднується з вашою шкірою. Це ніколи не повинно бути липким, сухий або жирної, і не повинно бути ніяких рожевих або білих відтінків. Крім того, будь-яке маскує використовуватися ніколи не повинна бути світліше, ніж тон вашої шкіри.

Рум’яна чудово підходить для тих, хто з пастоподібні, блідий колір обличчя. Навіть люди, які мають більш природний колір може отримати вигоду з вилиці визначення, яке вона створить.

Вибір порошок або крем до ваших особистих переваг. Якщо Ви вирішили використовувати порошок, настійно рекомендується застосовувати його щіткою, оскільки це створить більш гладкий ефект. Не використовуйте все, що жирні, як колір може часто з’являються смугасті, яка зробить його виглядати нерівним і неприродним.

Рум’яна слід наносити економно, щоб яблука щік і нижче скул, щоб створити гарне визначення на вашому обличчі. Хорошим методом є смоктати в щоки, щоб знайти, де поглиблення, і потім змішайте назовні до лінії росту волосся. Спробуйте використовувати широкі кругові рухи і змішати від кольору практично до нуля. Це додасть тепла та визначення Ваш загальний вигляд.