гелеві нігті – прості інструкції із застосування гелю нігтя

Гелеві нігті стали останніми і більш природною альтернативою акрилових нігтів, оскільки вони не завдавати шкоди вашій реальної нігтів. Крім того, гелеві нігті сухі і миттєво підняти менше у порівнянні з акриловими. Гелеві нігті можуть також використовуватися, щоб зміцнити натуральні нігті, застосовуючи їх в якості грунту.

Зростаюча популярність нігтів гелем отримували універсально спокусив багатьох, щоб випробувати це самі. Гелевих нігтів стилі були настільки екзотичних і різноманітних, що вона, безумовно, приваблює багатьох, щоб прикрасити свої нігті з новою примхою моди гелю.

Якщо ви шукаєте для підвищення ваших нігтів красу через гелеві нігті, роблячи це самостійно, важливо зрозуміти їх застосування для запобігання будь-якої шкоди для нігтів. Будучи найспекотнішим в сегменті краси нігтів, гелеві нігті ще не повністю розуміти і застосовувати правильно. Не слід змішувати з акриловим гелем. Хоча гель і акрилових обидва з акрилового категорію і отримують, використовуючи той же самий тип акрилові, вони розрізняються за їх застосування. Це в першу чергу тому, що обидва виготовлені з використанням різних процедур, методи лікування, молекулярні структури, і т.д.

Ось деякі основні інструкції, які допоможуть вам на застосувати лак гелі грамотно і професійно, без зрізання кутів.

1) По-перше, якщо у вас є природний блиск на нігтях, то позитивний ефект ваших нігтів, щоб видалити його. Після цього, нанесіть один шар грунтовки і дайте йому повністю висохнути.

2) Візьміть гель пензлем і застосовувати гель нігтя на вашому нігті, пензлем тонким шаром, починаючи з вашої кутикули до кінчика нігтя. Додаток рух має бути аналогічно застосуванню лаку для нігтів. Переконайтеся, що кисть волосся не виходять при застосуванні гелю. Якщо вони роблять, це означає, що ви ставите занадто багато тиску, які слід уникати.

3) Як тільки гель щіткою на ваших нігтях, кладіть руки під УФ-світлом для 2:59 хвилин, доки гель повністю висохне.

4) Тепер кисть на інший шар нігтів гелем, як описано в кроці 2. Однак, переконайтеся, краплю гелю форми на вашому нігті, а потім повільно розгорнув його на весь ніготь.

5) Ще раз кладіть руки під УФ-світлом для сушіння гелю.

6) знову виконайте процедуру 3-ій раз. На цей раз поширилися гелю, щоб отримати ще гелеподібної однаковості. Ще раз кладіть руки під УФ-світлом для сушіння.

7) Як тільки гель повністю висох, подати цвяхами до форми ви бажаєте.
У процесі застосування нігтів гелем, будьте обережні, щоб гель не вступають в контакт з вашої шкіри, а це викличе ваші нігті підняти пізніше. Крім того, не наносити гель понад оскільки це викличе бульбашки повітря, щоб сформувати або призвести до нерівномірного затвердіння.

Застосування гелевих нігтів може з’явитися дуже простий, але це не тоді, коли справа доходить до робити це самостійно. Тому, рекомендується, що ви отримаєте ваші нігті гелем зроблено професійним художником цвях або манікюрний салон, який спеціалізується на це і може зробити це правильний шлях.

Як тільки ознайомлення з ним і впевнений, робити це самостійно після того, як це було зроблено через професійний, ви можете спробувати його в наступний раз.