варіантів видалення волосся – постійні і тимчасові

Багато хто вважає, що видалення небажаного волосся, щоб бути просто косметичного концерну. Тим не менш, ефекти, що мають небажані або непривабливі на обличчі й тілі може привести до далекосяжних емоційної та / або соціальних проблем. Тут ми будемо дивитися на кілька різних методів видалення волосся, як тимчасових, так і постійних.

Волосся можуть бути видалені тимчасово або депіляції або епіляції. Депіляція видаляє волосся над поверхнею шкіри, у той час епіляції видаляє весь волосся в тому числі те, що під поверхнею шкіри.

Найбільш помітним методів депіляції мають гоління, засоби для видалення волосся і тертя. Гоління здійснюється вручну або з ручною бритви або електричної бритви. Засоби для видалення волосся є креми чи лосьйони, які розчиняють волосся за допомогою хімічних речовин. Тертя використовується з шорсткою поверхнею інструменту для любителя волосся з шкіри.

Епіляція це більш тривала, ніж депіляція і може тривати від кількох днів до кількох тижнів. Епіляція здійснюється вищипування, епіляція, обсахаріванія, нарізування зовнішньої або внутрішньої поворотною епілятори. Tweezing проводиться вручну і складається з потягнувши окремі волоски з коренем. У воском, шар або гарячий або холодний віск наноситься на шкіру, а потім швидко зняв з смужками тканини. Sugaring схожа на віск, але використовує “солодкі”, липке речовина, замість воску. Threading це метод видалення волосся за допомогою крученої нитки, який ловить волосся, як вона покотилася назад і вперед на шкірі. Ротарі епиляторов є предметами, які захопити волосся і видаляють їх з коренем. Ротарі епілятори часто електричним або батарейним харчуванням і більш ефективні, ніж пінцетом видалити, тому що вони багато волосків за один раз.

У пошуках більш постійного видалення волосся, є кілька варіантів, які мають різну ступінь успіху. Є кілька методів, доступних, які використовують хімічні речовини, електрики або обох.

Найповажніших з цих методів є постійне електролізу. Це самий “постійна” всіх методів при виконанні належним чином. Волосся тонкий металевий зонд вставляється в волосяний фолікул без проколу шкіри. Потім електричний імпульс передається через зонд у фолікул, який насправді вбиває фолікул так, що він більше не може виробляти волосся.

Наступним найбільш успішний метод видалення волосся робиться за допомогою лазерів. Хоча деякі люди повідомляли постійного скорочення волосся, там не так багато відомо про те, як довго зазвичай триває скорочення або як часто скорочення дійсно є постійним.

У лазерної епіляції або зменшення, конкретна довжина хвилі світла, передається від ручного паличка в шкіру. Темного пігменту у волоссі приваблює лазерного світла. Це призводить до пошкодження волосяних фолікулів, так що новий ріст волосся зменшується або взагалі відсутня. Там немає ушкодження навколишньої шкіри. Темне волосся, здається, мають більш високий показник успіху у видаленні. Запальничка волосся не має так багато пігменту, щоб привернути світло.

Існують також різні методи обмеження росту волосся за допомогою ліків. Ці методи повинні бути обговорені з лікарем і більшість з них вимагають рецепту лікаря. Існують різні пероральні препарати, а також актуальні ліки, які можуть бути використані з різним ступенем успіху в усуненні небажаних волосся.

Якщо людина вибирає більш постійні маршрути електролізу або лазерного лікування, він чи вона повинні витратити якийсь час на вивчення доступності кожного у своїй галузі. Потім вони повинні звернутися в кілька різних клінік і зібрати якомога більше інформації, скільки можливо. Це завжди гарна ідея, щоб перевірити офіс або клініку за чистоту створення та персоналу. Персонал повинен бути доброзичливий і вітає питання.

Запитайте для ставок і варіантів оплати. Отримати письмову копію будь-яких гарантій клініка може зробити щодо результатів і завжди отримати копію вашої консультації формі. Відвідати декілька місць пропонуючи або електролізу або лазерного перш ніж приймати рішення. Лікарі по суті продавці, теж, і вони хочуть вашого бізнесу. Переконайтеся, що ви знайомі і задоволені всім, пов’язані, перш ніж іти вперед з вашого лікування.