більше про руці операції підтяжки

Хірургії стріли насправді розглядати як брахіопластіка. Провисання і ЛИМП плечі змушує вас виразно відчуваю, боязкі, а потім терапія стріли може допомогти вам змінити цього питання. Як правило, метод стріли може бути здійснена з липо процедури. Це допоможе варити чітко визначеної, EDGE, а також добре тоноване плеча, яке може розмістити загальне статура.

Стріли методи отримали в даний час, імовірно, менш ризиковано Крім того, рубці, як правило, значно менше, зауважив, на відміну від раніше вони були. Терапія стріли зазвичай вимагає одного до трьох годин часу в залежності від терапії. Операція може легко включати нормальної анестезії.

Стріли супроводжується процедури ліпосакції працює для людей з гладкою шкірою і трохи жиру. Інвазивної техніки підйомний важіль працює, якщо у вас є великі площі накопиченого жиру під руки, сонце постраждалих епідермісу і, крім того особи низької якості.

Саме те, що відбувається в терапії?

У той час як в хірургічної процедури, Ваш хірург зробить розріз на спину або ж всередині вашої руки. Розрізи, ймовірно діапазону на пахви тільки за лікоть. Мало хто вимагає зрізів в положення, в якому внутрішня, передпліччя пов’язує воєдино пахву. Регулярно це відомо як мала хірургія стріли розріз. Люди, які мали кілька непотрібних ділянок шкіри на пахви є великі люди призначені для незначних техніку стріли розріз.

Люди, які піддалися баріатричних операції видалити зайву вагу матиме набагато більше небажаних пори і шкіра. Для різати людей генерується від ліктя, навколо руки яму і зверху сторона з грудей. Cut графік можуть відрізнятися залежно від ступеня терапії та операційної лікарі потрібно метод лікування.

Після прийняття розрізу, зайвий жир часто може бути стерта з лікування ліпосакції. Потім небажані ділянки шкіри обрізається, посиленого і зшиті в регіоні через розсмоктуються шви. У цьому випадку ваша шкіра зазвичай згладжується через нові контуру вашої руки.

Хто буде найбільш підходящим для досягнення пацієнтів стріли хірургічна процедура?

Це завжди серед списку з кращих та найбільш чотирьох відомих пластичних і косметичних хірургічних процедур практикуються падіння фунта. Просто тому, що всі ті, хто видалити цінні рівні ваги, як правило, значні кількості небажаного жиру висить під пахвами.

Тонка людина, можливо, навіть цього конкретного методу, поки вони займають провисання плечі в основному через збільшення віку і гени.

Як підготуватися до процедури стріли?

Протягом першого призначення з вашим пластичним хірургом, він міг запропонувати вам ряд доопераційну пропозиції, наприклад, відмова від куріння, як це може вплинути на розріз на зцілення. Також вам не доведеться приймати які-небудь інші ліки рецепта, наприклад, аспірин, вибрані вітаміни, природні методи лікування, нестероїдні протизапальні препарати та ін