Підтяжка обличчя статтю для мови тіла

Кількість пацієнтів, які перенесли омолодження шкіри обличчя, продовжує збільшуватися з 44%-ве збільшення в минулому році (Британська асоціація пластичних хірургів аудиту цифри 2006 року). Більше 90% з них виконуються на жінок. В останні роки спостерігається ряд змін до лицьової хірургії омолодження.

Старі методи можуть дати ненатуральний “вітром зовнішній вигляд і, як правило, виконуються на пацієнтів в їх п’ятдесятих і шістдесятих років. Більш сучасні методи виробляють менш драматичним перетворення і часто виконуються на пацієнтів в їх сорокових. Саме протягом цього десятиліття, що багато з гравітаційного старіння зміни відбуваються і акцент змінився для підтримки молодості свіжий вигляд, а не виробляти драматичні зміни в подальшому житті.

Всі пацієнти проходять процедури омолодження обличчя вимагають ретельного медичного обстеження. Це буде включати в серцево-судинної і дихальної обстеження та відповідні тести. Приблизно у 10% хворих не підходять для оперативного лікування та пропонують нехирургические варіанти, такі як пілінг обличчя і шкірні ін’єкції наповнювача. Ці процедури можуть виробляти значне поліпшення без хірургічного втручання.

Загальні процедури для обличчя омолодження включають в себе:

Пластика повік (блефаропластика) – це припускає скорочення шкірної складки верхнього століття і залишає шрам приховані в повіку рази.

У нижній блефаропластіки і розріз під віями, що виступають в природній складці. Набряклість може бути зменшений шляхом видалення або перерозподілу жирових відкладень нижнього століття. Будь надлишок шкіри лікується прямими висічення шкіри. Вкрай важливо, що це здійснюється розумно, як видалення надлишку шкіри може потягнути вниз повіку від ока (ectropian).

Традиційна підтяжка обличчя – це піднімає щелепи і шиї регіонах. Вони найкраще підходять для пацієнтів старше 40 років, які мають істотну слабкість в області шиї. Розрізи розташовуються в лінії волосся храму, в складку попереду, в борозні за вухом і в зворотному напрямку у волоссі.

Традиційний обличчя і шиї ліфтів виробляють драматичні зміни, які часто важко приховати. Через це багато людей зараз вважають за краще пройти менш інвазивні процедури, такі як MACS-ліфт в більш ранньому віці. MACS означає мінімальний доступу Черепно підвіски. Процедура мінімальний доступ, тому що на відміну від традиційних Ліфтинг обличчя немає розріз за вухом. Глибокі тканини обличчя повертаються у вихідне положення з постійними стібки прикріплені до глибокої фасції храму області (черепна суспензії).

У сорокових і початку п’ятдесятих років гравітаційні зміни, як правило, приурочені до області щік і щелепи і часто найкраще лікувати MACS-ліфт. З середини сорокових років слабкість розвивається в області шиї, і це часто найкраще лікувати за допомогою більш традиційних обличчя і шиї процедура підйому.

Лицьова хірургія омолодження є відносно спеціалізованої області пластичної та косметичної хірургії і не виконується всіма пластичними хірургами. Як і з будь-якої хірургічної процедури більше досвіду хірург в конкретній області краще результати, ймовірно, будуть. Більшість хірургів, які спеціалізуються на омолодження обличчя зможуть забезпечити:

• Детальні інформаційні листівки про процедуру.
• До і після фотографії пацієнтів, які піддалися операції.
• Дані про те, скільки кожної процедури, які вони виконують на рік.
• Аналіз результатів цих процедур.
• Контактна інформація попереднього пацієнтів, які нещодавно перенесли операцію.

Я виконую більше 100 процедур омолодження обличчя на рік. Більшість з цих пацієнтів також мати один або більше допоміжних процедур, які можуть включати:

• Верхня або нижня блефаропластика, в якому надлишок шкіри або набряклість, пов’язані з ожирінням грижі майданчик знижується
• Підтяжка брів процедури для пацієнтів з низьким лежав брів. Воздвиження брови в цих окремих пацієнтів виробляє оновлений свіжий вигляд.
• гліколевої або оцтова кислота кірки, яка покращує стан шкіри і видалення зморшок
• ліпоскульптури – у цій процедурі жир відсмоктується з будь-якого боки, живіт внутрішньої області коліна. Потім вводиться під шкіру в областях, які втратили обсяг. Вони зазвичай включають в себе губ, носогубних ліній, маріонеткові лінії і поперечною складкою над підборіддям. Жир Трансфер вважається напів-постійного рішення. У деяких пацієнтів корекції є постійним в інших жир повільно розчиняється протягом наступного року.

В останні роки ми стали свідками різкого збільшення числа людей, які вважають лицевої хірургії омолодження. Кожна людина старіє по-різному, і це важливо проаналізувати обличчя повністю. Ця оцінка повинна включати:

1. Стан шкіри
2. Активна лінії, зумовлені основний м’язів
3. Гравітаційне лінії, обумовлені вниз міграції особових структур

Для досягнення гармонійний зовнішній вигляд кожної з вищевказаних необхідно вирішувати. Шкіри, хімічний пілінг або лазерне лікування, активні лінії з розслаблення м’язів ін’єкцій і гравітаційних змін з хірургією. У багатьох випадках операція є недоречним і увага має бути зосереджена на інших областях.

Лицьова хірургія омолодження дуже ситна спеціальності і коли виконуються за право вказівок може призвести до дуже приємно довгострокові результати і пов’язана з високим ступенем задоволеності пацієнтів. Це, однак, дуже важливо підкреслити, пацієнтам, що це є виборним, що не рятувальні операції, яка має ускладнень і не повинні ставитися легковажно.