Макіяж очей для карих очей

Багато жінок, які мають карі очі думають, що вони воліли б мати більш “унікальний” колір очей, такі як зелений або синій. Там дійсно немає причин для такої думки. Є величезні переваги за те, що карі очі з точки зору макіяжу очей. Карі очі, з усіх кольорів очей, сумісних з широким спектром кольорів макіяжу. Цей факт відкриває нескінченні можливості для різних поглядів у відповідності з вашим настроєм, активністю і, щоб підкреслити ваші більш доповнюють можливості. У цій статті ми обговоримо ці переваги для очей макіяж для карих очей, як вибрати тіні для повік для карих очей, а також можливості для кольору підводки для очей макіяж для карих очей і туш макіяж для карих очей.

Багато квітів тіней для повік добре працювати з карими очима. Основні кольори землі коричневих, бронзи, золота і кави мокко, taupes і багато іншого.
Хитрість полягає в тому, щоб вибрати відтінки, які найбільш вигідні для вас враховуючи Ваші тон шкіри, відтінок карих очей, настрій і погляд, який Ви хочете мати погоду звичайного повсякденного погляду, погляду для офісу, нічний вигляд для вечірок і т.д.
Світло-рожевий, персиковий, пурпурний або індиго дійсно підбадьоритися карі очі, як вони контрастують них.

Для підводки для очей кольору для макіяжу очей для карих очей, знову ж таки через такого розмаїття квітів макіяж очей добре працювати з карими очима вибір ви зробите, буде залежати від вашої індивідуальності і настрої. Eyeliners коричневого або чорного буде виділити карі очі тонких важких контурів. Не залишайте, використовуючи туш і бігуді завершити ваш погляд.

Ось деякі приклади погляд, який Ви можете носити використанням макіяж очей для карих очей.

Для повсякденного погляду для карих очей, спробуйте використовувати фонд, щоб змішатися з вашим тоном шкіри. Потім нанесіть базу нейтральний відтінок. Тонкий колір тіней для повік для вище верхніх повік (для персиків, наприклад, або світло-рожевий). Світло-коричневий олівець для очей, туш на віях згорнулася. Світлий персик урівень з щоках, блиск для губ або світлий колір губ. Це дозволить вам, щоб відрізнити себе як доглянутими навіть на самих звичайних заходів денного часу.

Нічний вид для карих очей: важкий з Фонду, які ви використовуєте для денного часу виглядає, але які як і раніше поєднується з вашим тоном шкіри. Мерехтливі нейтральне підставу, мокко або темно-фіолетові тіні для повік для creaseline. Використовуйте нейтральні тіні знову для облицювання весь очей, верхніх і нижніх повік. Чорний олівець для очей і 2:58 шарів туші. Мінімальна колір губ, щоб не відволікати увагу від очей.

Пам’ятайте, що це тільки два приклади, є нескінченна кількість інших виглядає унікальним для карих очей так що скористатися ваші карі очі.

Ось посилання, де ви можете знайти більше макіяж очей поради про те, макіяж очей для карих очей.