Магічні властивості бентонітової глини для шкіри

Якщо ви зацікавлені в випробувати маску глини, ви можете знайти ряд переваг просто за рахунок використання бентонітової глини. Бентоніт є похідним від вулканічного попелу, які також називаються натрієвого бентоніту, який створюється, коли вулкан вивергається і змішується з водою.

Бентонітової глини має дивну притягальну силу, щоб відкрити і очистити від домішок пори. Це працює як преміум ексфолиант для видалення надлишку масла і шкірного сала з поверхні шкіри. Бентонітової глини також має природні антибактеріальні переваги, і це прискорить процес загоєння акне. Вона також буде стимулювати кровообіг і сприяє загоєнню в шкірі.

Як це працює?
Натрієвого бентоніту збирачів електричний заряд, коли він зволоженою, який буде працювати з високим вмістом мінеральних речовин, щоб витягнути домішок і поглинає токсини в поверхню шкіри. Продукт буде набухати витягнути токсини, як у губці, а електричний заряд не дозволить їм затягується в шкіру. Він буде витягнути токсини і заманюють їх у глині, як ідеальний вилучення інгредієнта в масці.

як використовувати?
Ви можете зробити основний маски бентонітової глини шляхом змішування води і бентонітової глини на 2 столові ложки кожен. Нанести на шкіру і дайте йому висохнути повністю перед полосканням.

де знайти цілюща глина?
Там багато різних компаній, які продають бентонітової глини, але я пропоную ацтеків індійського Глина зцілення, яка надасть Вам кращу якість за ціною на ринку. Перш ніж приймати будь-які рішення про купівлю, прочитайте мій відгук на ацтеків індійського Глина зцілення.