як управляти грубої і пошкодженої шкіри

Ви коли-небудь помічали, червоні плями на шкірі? Або ви бачили тонкі лінії або пігментні плями? Всі ці симптоми пошкодженої шкіри. Національний Товариством розацеа (NRS) оцінює, що більше 14 мільйонів американців страждають від цього стану.

Розацеа складається з звіринця різних симптомів, включаючи промивку, ударів, помітне кровоносних судин, почервоніння і прищі. В інших випадках, проблеми з шкірою може виявитися у вигляді грубої шкіри. Часто, коли хтось відчуває загальний лущення шкіри голови, який не пов’язаний з будь-яким іншим умовою, це називається лупи. Те ж саме можна сказати і про розацеа, часто етикетка приділяти шкірі умовах, які не відповідають критеріям інших умов.

Розацеа впливає на різних людей по-різному. Проте, стан є роздратований деякі загальні фактори. Особи, які страждають від розацеа або зазнали попередні ушкодження шкіри слід уникати тривалого впливу прямих сонячних променів. Крім того, стрес відіграє важливу фактором у збільшенні симптомів у більшості пацієнтів і інші відчувають шкірних захворювань. Щоб звести до мінімуму роздратування шкіри, ви повинні розвивати здоровий рутини шкіри.

Використовуйте ніжний, що не абразивні чистячі засоби, промокніть насухо і використовувати гіпоалергенні шкіри або макіяжу, а також застосовувати сонцезахисний крем з SPF не менше 15. Це завжди краще звернутися до дерматолога, щоб отримати остаточний діагноз. Тим не менш, ви можете почати аналізувати поточну симптоми, щоб визначити, якщо у вас розацеа або інший тип проблеми шкіри. Спочатку пацієнти відчувають тривалий почервоніння, як вічний рум’янець.

Інші пацієнти можуть представляти з прищами або видимі кровоносні судини бачив під шкіру. На жаль, Розацеа є хронічним захворюванням, але є деякі дуже ефективні методи лікування для контролю симптомів. Процедури включають креми, антибіотики і лазерного лікування. Якщо ви страждаєте від попереднього шрамів від вугрової висипки, пігментних плям і зморшок є допомога доступна для вас теж.

Мікродермабразія може зменшити поява цих умов. Він працює шляхом видалення верхнього шару шкіри. У більшості випадків, він не буде повністю усунути проблему, але це буде зробити проблему менш помітною. Суха шкіра ще одна поширена проблема шкіри.

Суха шкіра в результаті ваша шкіра стає збезводненої. Це викликано цілим рядом обставин, в тому числі погода, навколишнє середовище, або заблокований сальних залоз. Деякі медичні умови, такі як псоріаз, екзема, діабет і гіпотиреоз може призвести до зневоднення, а також. Можливо, вашій шкірі не вистачає необхідних вітамінів теж.

Кращий спосіб лікування цього захворювання є проходження здорового рутини шкіри говорилося вище. Крім того, зволожуючий крем слід наносити кілька разів на день, поки шкіра відновлює еластичність. Якщо ви добре піклуватися про вашій шкірі, більшість умовах можна лікувати і контролювати. Ваша шкіра ваш перший шар захисту від хвороб та інфекцій. Бережи його і він буде піклуватися про вас.