як уникнути зморшок у вашій 30-х років

Як людина перетворюється тридцять, шкіра не так адаптуватися, як це, коли вона знаходиться в її 20-их. Зморшки можуть з’явитися, як шкіра втрачає свою природну вологу. На щастя, є способи, як зменшити кількість зморшок в куточках рота, лоба, шиї і тулуба. З іншого боку, кращий спосіб вирішення цієї проблеми шкіри, щоб запобігти виникненню зморшок. Нижче наведені деякі способи, як запобігти зморшки у вашій 30-х років:

захистити шкіру від сонця
Вплив сонця, пов’язані з розвитком зморшок. Руйнівні промені сонця не добре для шкіри. Деякі дослідження навіть асоційованим раком шкіри надмірного перебування на сонці. Коли вам потрібно вийти, зробити це звичкою носити сонцезахисні креми з більш високим значенням SPF. Більш високе значення SPF може захистити вашу шкіру довше. Ще одна порада, щоб носити широкополі капелюхи і сонцезахисні окуляри. На сьогоднішній день існує широкий асортимент модні сонцезахисні окуляри і капелюхи на вибір. Носіння сонцезахисних окулярів не тільки захищає очі від сонця. Воно також запобігає Вас від мружачись. Зморшки в області очей часто є причиною очей косив.

є регулярні перевірки зору
Око мружачись пов’язаний з розвитком зморшок і тонких ліній. Око мружачись, іноді це пов’язано з проблемами зору. Для запобігання очей косив мати очі доктор перевірити ваші очі, щоб перевірити, своє бачення і раніше правильно або, якщо вам потрібно, щоб почати носити коригувальні окуляри.

не курю
Дослідження показали, що куріння може чинити негативний вплив на організм. Він не тільки викликає рак легенів, воно може також сприяти розвитку зморшок. На основі досліджень, курці майже в п’ять разів частіше проявляти зайву зморшки, ніж некурящі. З іншого боку, пасивне куріння і раніше небезпечною, тому що людина, яка не курить ще може сопіти диму в куріння сигарет. Причина, чому паління може викликати зморшки тому, що це нездоровий спосіб життя ушкодження колагену шкіри. Крім того, повторні примружитися і підібгавши губи, коли куріння може створити зморшки в куточках рота з плином часу.

вибрати, що ви їсте
Коли ви включаєте 30, вибрати є правильні продукти. Вибирайте продукти, які багаті антиоксидантами. Пам’ятайте, що коли ультрафіолетові промені поглинаються шкірою, вона створює вільні радикали, які можуть викликати різні захворювання. Вільні радикали можуть викликати зморшки у формі, тому що ці летючі молекули може фіксувати в генній мутації і викликати на шкірі. Вживання в їжу продуктів, багатих антиоксидантами може захищати організм від вільних радикалів. Приклад продуктів харчування і напоїв з антиоксидантними зміст є зелений чай, гранат, сині ягоди та гранати. Кількість креми і зволожуючі в даний момент володіють антиоксидантними властивостями.

Для людей, у свої 30, зморшок може стати реальною проблемою. З іншого боку, вельми уникнути. Якщо ви побачите, є люди, які знаходяться в їх 50-их, які схожі, як ніби вони знаходяться у віці від 20. Розглянемо наведені вище поради, якщо хочете мати бездоганну і зморшки без шкіри.