як підвищити використанням меншої очі макіяж.

Ви не повинні бути будь-які мага для створення бездоганного ілюзій. Як колишня модель я взяв всякі маленькі хитрощі від різних візажистів я працював. Вони кажуть, що їх найчастіше використовується трюк у своїй магії сумки є “використовувати повноваження світлого і темного, щоб висвітлити хороші і приховати погані”. Такі королеви драми вони. Але вони вірні богинь ілюзія.

Що вам потрібно для цього маленького вправи:

Темно-коричневого або чорного олівця або рідкої підводки для очей
Білий олівець або рідким підведенням для очей
Lash бігуді
Туш для вій (коричнево-чорний, чорний або деревне вугілля)
Світло очей тіні морозу
Середній матовий колір тіней для повік

Завжди наносите тіні для повік, перш ніж вкладиш або туш. Кисть світлі очі морозу тіні на брови прямо під бровою. Мені подобається використовувати жовтий. (Використовувати тільки золото або білим, якщо ви йдете з дому вночі, бо відривається як трохи різко.) Жовтого дійсно відкриває очі і це змушує мене світитися. Для трохи додала гламуру, або, як я називаю це моєю хитрою сексуальний погляд, я прикладіть трохи на внутрішніх куточках очей (і, можливо, мазок на найвищу точку в моїй вилиці!). Візьміть середніх матовий колір тіней для повік і змести його на зовнішній половині століття для контуру. Якщо ви хочете використовувати темні тіні для повік, використовувати його тільки в біля кута і економно. Пам’ятайте, що темні шкури і стискається.

Наступний гільзи. Почніть з тонкої лінії від внутрішнього куточка ока так близько, як ви можете дістатися до ваших вій. Як ви повз півдорозі Вашого століття, зробити лінію товщі. Розширте свої лайнера за краєм ока трохи, щоб відкрити очі. Це зробить ваші вії виглядають густіше і довше. Для ще більш відкритим поглядом очей, лінію всередині обода вашої нижньої очей з білої підкладкою. Ніколи не повністю оточувати ваших очах в темній лайнера якщо у вас є маленькі очі, це контрпродуктивно. Один візажист зробив це зі мною один раз. І я маю на увазі тільки один раз.

І, нарешті, пишні розкішні вії, завити їх. Тоді туш. Нанесіть один шар на ваших віях. Почекайте кілька хвилин, щоб побачити ефект. Потім нанесіть другий чи третій шар, щоб затемнити вії більше. Це зробить ваші очі виглядати більше, а також.

Використовуйте більш світлі відтінки тіней для повік або легке мерехтіння на кришку, щоб дійсно відкрити очі, а також використання райдужні маркер під брову.

Ми використовуємо для зменшення темних і світло для підвищення. Ось декілька прийомів, які може створити ілюзію наявності великих очах.

Удачи виявлення нових кольорах.