як правильно відшаровується жирної шкіри

Важливою частиною підтримки жирній шкірі під контролем тримає самий верхній шар шкіри не повинно бути сміття і жир нарощування. Важливо, щоб не надмірно позбавити шкіру і використовувати м’які очищаючі, тому що суворі продукти догляду за шкірою може створити цикл жирність, що стає все гірше. Коли ваша шкіра надто суха, вона намагається виправити дисбаланс вологи шляхом створення декількох своїх натуральних олій. Додаючи пілінг вашого режиму догляду за шкірою, ви відкриваєте пори і видалити токсини з поверхні шкіри, дозволяючи шкірі дихати більш природно. Це важливо в боротьбі з жирною шкірою. Крім цього, дрібні зморшки стануть менш помітними з Регулярний пілінг і ваша шкіра буде мати здоровий блиск.

Далі описується загальною відлущування тіла, але може бути адаптований для відлущування тільки обличчя. Слід зазначити, що за пілінг може призвести до потрісканої шкіри та пошкоджені капіляри безпосередньо під поверхневим шаром шкіри, так відшаровується, але не більше цього.

Змочіть ваше тіло у ванну або душ. Пляма, гладка поверхня шкіри важливо тримати шкіру від тягнуть (яка розтягує його).

Застосувати органічних відлущуючий лікування (ви хочете знайти або зробити один для жирної шкіри) до пари отшелушивающие рукавички (пілінг поверхню рукавичок не повинно бути занадто жорстка). Переконайтеся, що лікування добре диспергирован по отшелушивающие поверхні рукавички. Отшелушивающие процедури, які використовують лимонний соки, інгредієнти гарні для жирної шкіри.

Починаючи з ваших ніг, масаж лікування по всій поверхні вашої шкіри, будучи дуже обережним з чутливих областях, як нутрощі рук і стегон. Ваша масажу повинен складатися з невеликих кіл, які накладаються один на одного кілька разів.

Після того як ви працювати до верхньої частини стегна, і почати перемикатися на руки. Ваш тулуб має бути останнім. Рекомендується, щоб зберегти обличчя, Злущуючись його з вашої нормальної догляду за шкірою. Відлущуючий обличчя в дзеркалі дозволяє бачити, коли ви в даний час занадто грубо з ним. Ви не розумієте, наскільки ви тягнете шкіру обличчя, коли ви не можете бачити це.

Полощіть тіло повністю. Cleanser залишають на шкірі може бути надмірно сушіння і призвести до ще більш видобутку нафти.

Дотримуйтесь з хорошим органічним зволожуючий крем для жирної шкіри наносять на вологе або вологу шкіру. Це допоможе ущільнення води в зовнішніх шарах шкіри, яка може допомогти збалансувати вміст вологи і дозволяють вашій шкірі, щоб уповільнити видобуток нафти.

Поради:

Пілінг для чоловіків теж! При створенні власних отшелушивающих процедур, ви можете зробити ваш чоловік більш зручний про це, спостерігаючи за аромати ефірних масел ви можете використовувати. Використання ефірних масел деревне дасть лікування більш чоловічий аромат. , Створивши власну зволожувачі, ви можете зробити те ж саме з зволожуючим, він може бути більш схильні використовувати його таким чином.

Коли пілінг обличчя, застосувати трохи гамамелісу з ватним тампоном для м’яким терпким, щоб допомогти з контролю рівня масла.
Змішати 4 столових ложки вівсяної муки органічні з 2 столовими ложками сухого молока і 1 столову ложку лимонного соку, щоб зробити гладку пасту. Нанести на обличчя, нехай сидять, поки сухо, і змити теплою водою. Це може бути використано кілька разів на тиждень.

Якщо у вас є контакти, будьте дуже обережні. Дрібні частинки в отшелушивающие процедури (які необхідні для пілінгу) може подряпати або розірвати контакти чи потрапити в пастку під вашим контактом і подряпати рогівку. При полосканні, переконайтеся, що ваші очі щільно закриті.

Вівсянка пілінг може бути дуже заспокійливим для вашої шкіри. Це, швидше, липкий і брудний, так що не забудьте зробити це над раковиною (щоб можна було промити ти руками легко після нанесення і так безлад падає в раковину не так на підлозі). Спочатку візьміть столову ложку меду і поширювати його по всьому обличчю. Нехай це сидіти протягом від 3 до 5 хвилин, тому що його властивості зволожуючого дозволить послабити верхній шар сміття і старого масла.

Потім візьміть вівсянки і натисніть В на обличчі, що робить його дотримуватися мед, залишити ще на 3 до 5 хвилин (з урахуванням природних хімічних речовин у двох змішувати). Почніть масаж суміш на все обличчя робить крихітні кола. Ви можете просто змити теплою водою, після цього процесу, але ви можете використовувати м’яке, органічне миючий засіб. У будь-якому випадку, слід з хорошим органічним зволожуючий крем для жирної шкіри.